Cytat Dnia


Miasto, gdy się kocha w nim choćby jedną osobę, staje się całym światem.


 
24 Czerwca

Jest dość szlachetny, zrównoważony, zmysłowy, wesoły; lubi rozrywki izabawy, muzykę, życie w zbytku i wygodach. Trzeba dodać, że przy tymwszystkim jest to człowiek poważny, bystry, dość chytry iprzedsiębiorczy - a zwłaszcza celuje w różnych tajnych planach iprojektach. Z wielkim uporem idzie

  własną drogą, nie słuchającostrzeżeń innych ludzi i można powiedzieć, że nie zawsze dobrze na tymwychodzi. Lubi ceremonie i uroczyste występowanie na zewnątrz, jestelegancki i nie pozbawiony pewnych zdolności aktorskich. Pięknoprzyrody czyni nań wielkie wrażenie i nieraz poświęca swój czas napodziwianie pięknych krajobrazów, hodowanie kwiatów lub pracę w jakiejśdziedzinie sztuk pięknych, których jest również zwolennikiem. Niepragnie bynajmniej wysilać się zbytnio w życiu. Chociaż potrafi byćbardzo aktywnym i w razie potrzeby rozwija wielką przedsiębiorczość -woli jednak życie beztroskie. Wadą jego jest również, iż bywa dośćegoistyczny i zazdrosny, i nie wykazuje bynajmniej ochoty doświadczenia przysług innym ludziom. Zazwyczaj dzięki swej subtelności iprzebiegłości - doskonale sobie daje radę w życiu. Za wszelką cenępragnie żyć w dobrobycie i być otoczonym komfortem, co jednak musinieraz okupywać bardzo drogo - ceną ustępstw moralnych lub też swejambicji.

 

 

Imieniny


10 Lipca 2020
Piątek
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Amelia,
Aniela, Filip,
January, Radziwoj,
Rufina, Samson,
Sylwan, Sylwana,
Witalis
Do końca roku zostało 175 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->