Cytat Dnia


Nie trać czasu z kimś kto nie ma go, aby go spędzać z tobą.


 
26 Czerwca

Może się okazać, iż posiada on jakieś niezwykłe zdolności, które rzadkotylko zdarzają się pośród ludzi, albo też zajmie się jakimiś studiaminauk nieznanych. Może się również zdarzyć, że osiągnie wysoki rozwójwewnętrzny i wyrośnie ponad życie swego otoczenia, które nie jest wstanie go zrozumieć.

  Wówczas pomiędzy nim a ludźmi powstaje wielkiprzedział. W każdym razie człowiek dziś urodzony ma charakterkontemplacyjny, głęboki, lubiący rozmyślania lub jakieś poważne studia.Chociaż jego intelekt jest niezwykle przenikliwy - jego uczuciowe życiejest również bardzo silne. Stąd też charakter człowieka dziś urodzonegoprzy całej głębi myślowej i zdolnościach umysłowych - podlega bardzosilnemu wpływowi zmysłów, co może go zaprowadzić na tory niepożądane.Potrafi kochać bardzo silnie, być doskonałym kolegą i dobrymprzyjacielem. Bardzo wrażliwy, jest dość oszczędny, wytrwały i ambitny.Posiada zazwyczaj dobry słuch muzyczny. Pragnie rozkoszować się użyciemdobrych rzeczy świata tego i nie ma zamiaru sobie niczego odmawiać.Mimo jego zdolności intelektualnych, wykazuje w tym kierunku skłonnościmaterialistyczne. Jego natura jest przy tym niespokojna i ekscentryczna- a dzięki temu nieraz popada w krańcowość i przebiera miarę. Podwpływem silnych impulsów i namiętności skłonny jest do popełnianiawybryków, co może go nawet narazić na przewroty losu. Wady. Jestzmysłowy, a jego myśli wkraczają często na tory pożądliwości. Dąży wżyciu do zaspokojenia swych pożądań zmysłowych, co sprowadza nańwstrząśnienia lub przewroty. Koleje jego losu są zazwyczaj zmienne.

 

 

Imieniny


23 Września 2021
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Boguchwała,
Bogusław, Libert,
Minodora, Tekla
Do końca roku zostało 100 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->