Cytat Dnia


Głupi ten, kto głupio robi...
Warto przeczytać


AGATA 


Byk 


3 Czerwca 


Ernest 


MALWINA 


 
29 Czerwca

Jego zdolności umysłowe są silnie rozwinięte: jest to intelektualista,człowiek wynalazczy, bardzo doświadczony życiowo. Dba on bardzo o swójhonor, o opinię i potrafi osiągnąć uznanie ogólne. Ma wybitnierozwinięte zdolności organizacyjne, a w pracy swej odznacza sięmetodami jasnymi i

  logicznymi. Jest to indywidualność wybitna, lecz ousposobieniu nieco tyrańskim. Nieraz też człowiek dziś urodzony stajesię czcicielem ślepej siły, nie liczącym się z uczuciami innych ludzi iagresywnym. Dąży wówczas naprzód nie zwracając uwagi na zasługi innychludzi. Jest władczy i energiczny, a potrafi w życiu być równieżniesprawiedliwym i dokuczliwym. Gdy mu się zwłaszcza przeciwstawiać -potrafi być bardzo zawziętym i egoistycznym. Interesów swej rodziny, azwłaszcza dzieci - broni z niezwykłą zaciętością. Okazuje sympatię dlaosób starszych, interesują go dawne obyczaje, starożytności, rzeczyniezwykłe. Lubi też zbierać pamiątki i wszystko co może mu przypominaćprzeszłość. Trzeba dodać, że urodziny te dają dwa typy: jeden bardziejbierny i leniwy - drugi zaś ambitny i niezmordowany. Ten ostatni -chociaż może się wydawać na zewnątrz nieco powolnym - jest bardzozacięty i wytrzymały i pod tym względem może przetrzymać osobynajbardziej energiczne występujące na zewnątrz. Wady. Nie potrafiopanować swych odruchów i pożądań; jest egoistą. W życiu dochodzistopniowo do stanowiska, które daje mu wpływy i pełną władzę, copotrafi wykorzystać umiejętnie. Kto urodził się w tym dniu, nawet gdypochodzi ze sfer niskich - może się wznieść w życiu wysoko, nastanowisko na jakim nie będzie potrzebował obawiać się rywali.

 

 

Imieniny


13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.Fazy Księżyca: "Trzecia kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Trzecia kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->