Cytat Dnia


Problem z ludźmi, którzy nie mają wad, polega na tym, że zwykle mają masę irytujących cnót.


 
3 Lipca

Odznacza się dobrą pamięcią chociaż jego usposobienie jest niecochwiejne i zmienne - ale mimo to jest dość przedsiębiorczy i chętniewyrusza w podróż. Jest to człowiek aktywny, gorliwy, impulsywny.Zazwyczaj posiada jakieś wrodzone zdolności artystyczne. W każdejokazji swego życia

jest ufny i pełen nadziei, do pracy jednaksamodzielnej nie bardzo się nadaje. Ma on duże ambicje, ale nieraz brakmu odpowiedniego doświadczenia i dyskrecji. Towarzyski, wesoły - lubimłodzież, rozrywki, wykazuje skłonności artystyczne, interesuje sięwszystkim co piękne, posiada dobry słuch muzyczny. Lubi rybołówstwo ichętnie mieszka nad wodą. A jednak w dalszych podróżach morskich, jakiemoże być zmuszony odbywać, grozi mu niebezpieczeństwo. Dzięki pomyślnymspekulacjom może osiągnąć zyski, a los niejednokrotnie mu dopomagadziałaniem tzw. szczęśliwego przypadku. Pragnie osiągnąć uznanie, anawet sławę, a w dążeniach swych zasadniczych wykazuje wielką zaciętośći stałość - mimo swój charakter dość zmienny. Zwłaszcza zaciekle broniinteresów swych dzieci i rodziny. Pragnąłby chętnie każdą rzecz czynićwedle tego, jak mu się podoba - i nie lubi kontroli innych. Co mugrozi? Że w jego poczynaniach nie zawsze mu się wieść będzie, napotkana przeszkody nieoczekiwane, a w realizacji swych projektów będzienarażony na duże zwłoki. Organizm jego nie jest zbyt silny i przywiększych wysiłkach narażony jest zawsze na niebezpieczeństwoosłabienia. Najwięcej ucierpi wówczas żołądek - i na nim najpierwodbijają się wszelkie stany ujemne - trwogi, zamieszania lubpodrażnienia nerwowego- Ewentualne choroby - to zaburzenia w trawieniu,reumatyzm, obstrukcja i zła cyrkulacja krwi.

 

 

Imieniny


28 Lutego 2020
Piątek
Imieniny obchodzą:
Chwalibóg, Józef,
Makary, Nadbor,
Roman
Do końca roku zostało 308 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 3 gościFazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->