Cytat Dnia


Nikt nie urodził sie na swiat bez płaczu, nikt nie pyta człowieka, czy chce wejść, nikt nie pyta, czy chce wyjść.
Warto przeczytać


WIKTORIA 


Krystian 


17 Grudnia 


"U" 


witam1 


 
4 Lipca

Zdolny jest do uczuć głębokich, chociaż tego nie okazuje. Bystry,milczący obserwator bardzo ostro odczuwa wszystko dokoła. Harmonijneotoczenie - to pierwszy warunek szczęścia dla takiego człowieka. Jestto bowiem człowiek niezwykle wrażliwy, odznaczający się swąwytrzymałością i

zaciętością - chociaż dość bierny. O ile tylko potrafiprzezwyciężyć swą bierność - wówczas może rozwinąć wielką aktywność,okazać duże zdolności i osiągnąć znaczną potęgę w życiu. Zdolny dointeresów - lubi jednak studia naukowe i okazuje skłonności religijne.Wykazuje też dużą biegłość w pracach ręcznych. Trzymając się zacięcieswych zasad i celów życiowych - potrafi okazywać wielką ostrożność,zdolność przewidywania i oszczędność. Nieraz tak rodzą się skąpcy.Zacięty, nie przebaczający - może nawet okazać się okrutny. Ma on silnepoczucie własnej indywidualności, ale nieraz zbyt mało siły, aby jąprzejawiać w życiu. Wielka wrażliwość na nastroje łączy się z niezwykłązmiennością. Skłonny jest też do samotności i podlega napadommelancholii, a jego tendencje często są destrukcyjne. Trzeba dodać, żena ogół jest to człowiek twardy, dumny i nieustępliwy, nie zwracającyuwagi na innych. Do czego powinien dążyć? Do opanowania swych złychinstynktów, które pchają go do okrucieństwa. O ile nie potrafi ichopanować - może popaść w niebezpieczeństwa życiowe. Co mu grozi? Żeprzeciwko niemu może się zorganizować zbiorowa opozycja jego wrogów, naskutek czego koniec jego życia nie będzie pomyślny.

 

 

Imieniny


16 Października 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Ambroży, Aurelia,
Dionizy, Florentyna,
Galla, Gallina,
Gaweł, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Grzegorz, Radzisław
Do końca roku zostało 77 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->