Cytat Dnia


Małe zdarzenia- nie ma nic większego od nich.
Warto przeczytać


Sylwek 


13 Grudnia 


J 


Jeszcze coś o snach 


6 Grudnia 


 
4 Lipca

Zdolny jest do uczuć głębokich, chociaż tego nie okazuje. Bystry,milczący obserwator bardzo ostro odczuwa wszystko dokoła. Harmonijneotoczenie - to pierwszy warunek szczęścia dla takiego człowieka. Jestto bowiem człowiek niezwykle wrażliwy, odznaczający się swąwytrzymałością i

zaciętością - chociaż dość bierny. O ile tylko potrafiprzezwyciężyć swą bierność - wówczas może rozwinąć wielką aktywność,okazać duże zdolności i osiągnąć znaczną potęgę w życiu. Zdolny dointeresów - lubi jednak studia naukowe i okazuje skłonności religijne.Wykazuje też dużą biegłość w pracach ręcznych. Trzymając się zacięcieswych zasad i celów życiowych - potrafi okazywać wielką ostrożność,zdolność przewidywania i oszczędność. Nieraz tak rodzą się skąpcy.Zacięty, nie przebaczający - może nawet okazać się okrutny. Ma on silnepoczucie własnej indywidualności, ale nieraz zbyt mało siły, aby jąprzejawiać w życiu. Wielka wrażliwość na nastroje łączy się z niezwykłązmiennością. Skłonny jest też do samotności i podlega napadommelancholii, a jego tendencje często są destrukcyjne. Trzeba dodać, żena ogół jest to człowiek twardy, dumny i nieustępliwy, nie zwracającyuwagi na innych. Do czego powinien dążyć? Do opanowania swych złychinstynktów, które pchają go do okrucieństwa. O ile nie potrafi ichopanować - może popaść w niebezpieczeństwa życiowe. Co mu grozi? Żeprzeciwko niemu może się zorganizować zbiorowa opozycja jego wrogów, naskutek czego koniec jego życia nie będzie pomyślny.

 

 

Imieniny


31 Lipca 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Beatus, Demokryt,
Emilian, Ernesta,
Ernestyna, Helena,
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Justyn, Ludomir
Do końca roku zostało 154 dni.Fazy Księżyca: "Pełnia"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pełnia"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->