Cytat Dnia


Życie z drugim człowiekiem polega na tym, że zaczyna się lubić jego dziwactwa.
Warto przeczytać


8 Czerwca 


4 Lipca 


MALWINA 


Artur 


8 Stycznia 


 
5 Lipca

Umysł jego jest przenikliwy, obdarzony specjalnymi zdolnościami wkierunku wiedzy ścisłej. Ma doskonałą pamięć, a w dziedzinie naukabstrakcyjnych może liczyć na karierę. Pilny, gorliwy - pragnie zdobyćjak najwięcej wiedzy, co zwłaszcza silniej przejawia się w młodości.Bardzo obrotny,

  wszechstronnie uzdolniony - zbiera wiedzę ze wszystkichźródeł. Już w młodości może wykazywać przedwczesne zdolności naukowe. Aprzy tym wszystkim jest to człowiek niezwykle wrażliwy, lubiący marzyći bujać w obłokach. Chociaż ma w sobie dość dużo egoizmu, można łatwowywrzeć nań wpływ, wola bowiem jego niezbyt jest mocna. W pracy swejwykazuje duże zdolności do zręcznego traktowania najmniejszychszczegółów. Ma zdolności do sztuki stosowanej i pracy ręcznej w ogóle.Oszczędny, wyrachowany - jest dobrym rachmistrzem i może zostać zdolnymbuchalterem, kasjerem itp. Może być również doskonałym filologiem iuczonym, a także zdolnym doktorem medycyny. Wady. Mimo swewszechstronne zainteresowania - bynajmniej nie jest wielkimzwolennikiem pracy - woli sport i rozrywki. Charakter jego jestzmienny, jak fazy księżyca. Po okresach wesołości i ufności następująperiody depresji i przybicia, co może się zmieniać dość szybko. Lubizbierać starożytności i kolekcjonować pamiątki rodzinne. Dzięki swejdoskonałej pamięci potrafi on przypomnieć sobie wydarzenia, jakie jużwszyscy zapomnieli i z tego powodu może zostać dobrym historykiem.Przywiązany do rodziny, podpada nieraz silnie pod wpływ żony, a mimo tojednak nie ominą go przykrości domowe.

 

 

Imieniny


16 Maja 2022
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Honorat,
Jan Nepomucen,
Jędrzej, Szymon,
Trzebomysł, Ubald,
Wieńczysław,
Wiktorian
Do końca roku zostało 230 dni.Fazy Księżyca: "Pierwsza kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pierwsza kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->