Cytat Dnia


Klasyka to książki, które każdy chciałby zanać ale nik nie chce ich czytać.
Warto przeczytać


2 Lutego 


18 Listopada 


witam1 


Adolf 


26 Maja 


 
10 Lipca

Jest jowialnym, wesołym, przyjemnym towarzyszem - lecz w miłości zbytlekkomyślnym. Chciałby używać przyjemności i rozrywek. Lubi grę iwszelkie poczynania ryzykowne, a z obowiązków mało sobie robi. Ale mimowszystko - troszczy się bardzo o swą opinię i obawia się krytyki, naktórą jest bardzo

  wrażliwy. Usposobienie jego dość jest pokojowe. Lubiużycie we wszelkiej postaci i pędzi życie zbytkowne, chociażby mu nawetjego środki na to nie pozwalały. Dość samowolny - potrafi zręcznieodpierać ataki wrogów i podstępem torować sobie drogę w życiu, nierobiąc sobie wiele z zasad, jakimi kieruje się większość ludzkości. Nieprzebiera też w środkach dojścia do majątku. Lubi uroczyste ceremonie iobrzędy. Chociaż lubi zbierać pieniądze -wydaje je chętnie na ubranie iklejnoty. Czego się strzec winien? Szkodzi mu w życiu jego nadmiernawrażliwość, która nie pozwala mu wysuwać się na stanowisko naczelne inieraz trzyma go na tylnym planie. Uczuciami swymi jest tak silniezwiązany z innymi ludźmi, że trudno mu nieraz odróżnić własne uczuciaod innych. W ten sposób otoczenie wywierać może nań wielki wpływ.Wszelkie ekscesy uczuciowe i krańcowości szkodzą mu w najrozmaitszysposób. Co mu grozi? Czekają go nieporozumienia z krewnymi i stratyfinansowe. Małżeństwo najszczęśliwsze z osobami urodzonymi w czasie od22 października do 23 listopada i od 19 lutego do 20 marca.

 

 

Imieniny


3 Grudnia 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Franciszek, Kasjan,
Ksawery, Lucjusz,
Unimir
Do końca roku zostało 29 dni.Fazy Księżyca: "Między pełnią a trzecią kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pełnią a trzecią kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->