Cytat Dnia


Zawsze obieraj drogę najkrótszą, albowiem krótka droga jest naturalna.


 
15 Lipca

Pragnie on, aby wszyscy o nim wiedzieli i chciałby uzyskać uznaniepowszechne, ale zachowuje się skromnie - tak, jakby mu wcale na tym niezależało, aby zwracać na siebie uwagę innych. Oszczędny, w poglądachswych konserwatywny - mocno trzyma się swych zasad. Jest romantyczny,często nawet

  uduchowiony - a jego wyobraźnia jest rozwinięta niezwykle.Chociaż wywiera wpływ przyciągający na innych, to jednakże nie zawszeżyje w harmonii ze swym otoczeniem. Natura jego bowiem jest niecodziwaczna, a inni ludzie nie zawsze mogą się zorientować w tym, czegoon pragnie, a czego sobie nie życzy i dzięki temu trudno go zrozumiećotoczeniu. Wydaje się zagadkowym - chociaż wcale takim nie jest. Jestto człowiek bardzo wrażliwy, łatwo wzruszający się, niezwykleuczuciowy, zamknięty w sobie, nieco bojaźliwy - ale mocno trzymającysię swych raz ustalonych celów życiowych. Zmienne nastroje - tonajbardziej typowa jego cecha. Nieraz też okazuje wielką drażliwość,czułość, nerwowość - dopóki nie nauczy się opanowywać swych kaprysów inastrojów. Wady tych urodzin. Gdy człowiek taki jest nierozwinięty -wówczas dusza jego staje się zbiorowiskiem niekonsekwentnych kaprysów.Staje się wtedy chwiejny i niezdecydowany, zwłaszcza we wszystkim codotyczy jego uczuć i wrażeń. Gdy jednak osiągnie wyższy rozwój moralny- wówczas uczy się opanowywać swe zmienne nastroje i rozwija w sobiesilną wolę. Uporczywie i z zaciętością dąży do swego celu i osiąga goalbo dzięki swemu taktowi i zręczności życiowej, lub też dziękiumiejętnie stosowanemu pochlebstwu i zręczności w przekonywaniu innych.

 

 

Imieniny


6 Grudnia 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Dionizja, Emilian,
Jarema, Jarogniew,
Mikołaj
Do końca roku zostało 26 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.