Cytat Dnia


Człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
Warto przeczytać


Strzelec 


"C" 


16 Stycznia 


HELENA 


Wincenty 


 
17 Lipca

Gdy natrafia na zdanie odmienne i nie może przekonać swego przeciwnika- wówczas zgadza się z nim, lecz czyni to tylko powierzchownie,ukrywając wewnątrz niezadowolenie, a nieraz nawet obrazę. Z tego teżpowodu nieraz w stosunku do innych jest nieufny, a wobec obcych trzymasię w rezerwie.

  Niełatwo jest obcować z tak wrażliwym człowiekiem irzadko tylko znajdzie się ktoś, kto potrafi zrozumieć całkowicieczłowieka urodzonego dzisiaj i komu on mógłby zaufać. Wykazuje wielkiezdolności w zakresie pedagogiki, wychowania osób młodszych lub mniejuzdolnionych. Instynkty opiekuńcze i rodzinne ma silnie rozwinięte.Lecz gdy nie okazują mu wdzięczności lub też nie reagują na jegosympatię i życzliwość - wówczas sprawia mu to zmartwienie. Jestreligijny, obserwuje posty i święta - ale czasami staje się zbytpobożnym i może popaść w bigoterię. Ambitny, pełen dążeń w kierunkuzrobienia kariery, pracowity - lubi studia, jest spostrzegawczy, maniezwykłe zdolności analityczne i może być autorem doskonałych prackrytycznych. Przy tym wszystkim jest to silny charakter, władczy,stały, odważny. Pragnie on zaszczytów i potrafi umiejętnie dawać odpórswym wrogom, a dzięki wysiłkom i pracy - może nawet zdobyć sławę. Wady.Jak mówiliśmy - jest nieufny, a jego nastroje i humory zmieniają sięzbyt często. Zbyt dużo myśli o sobie samym i niepotrzebnie się dręczyautoanalizą. W końcu częściej uda mu się przezwyciężyć trudnościżyciowe i zdobywa dobre stanowisko, na którym cieszy się pewną władząlub autorytetem.

 

 

Imieniny


26 Lutego 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Bogumił,
Cezariusz, Dionizy,
Mirosław, Nestor
Do końca roku zostało 309 dni.Fazy Księżyca: "Pierwsza kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pierwsza kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->