Cytat Dnia


Życie z drugim człowiekiem polega na tym, że zaczyna się lubić jego dziwactwa.
Warto przeczytać


17 Sierpnia 


9 Grudnia 


11 Lipca 


5 Sierpnia 


13 Lipca 


 
18 Lipca

Umysł jego jest niezależny, a charakter samodzielny, nie poddający siękontroli innych. Jest przy tym dość krańcowy, ekscentryczny, i ma silnepoczucie własnej niezależności: nie pozwala się ograniczać. Ożywia gożądza przygód, wiara w siebie, a jego aspiracje są bardzo wysokie.Nieraz też pod swym

  kierownictwem prowadzi innych ludzi do jakichścelów dalszych - zostaje pionierem nowego ruchu. Wpływy jego dają sięodczuwać szeroko - poza jego najbliższymi sąsiadami i sferąpochodzenia. Potrafi dać sobie radę w życiu. Swoje zamiary i projektywprowadza w czyn i ostatecznie realizuje najzupełniej samodzielnie -bez pomocy innych. Jego czyny mówią za niego głośniej, aniżeli słowa.Polega na sobie. Czeka go powodzenie w pracy wymagającej niezależnościmyślenia, odwagi i wytrwałości. Umie powściągać swe namiętności iograniczać się. Potrafi też poświęcić się dla osoby ukochanej. Nierazrozstaje się wcześniej z rodziną i bliskimi i pędzi życie samotne.Wystarcza sam sobie. Wady. Charakter jego jest dość niestały, nieodznacza się zamiłowaniem do porządku, a jego zmienne nastrojedokuczają otoczeniu. Niezależny umysłowo - potrafi też być samowolny izuchwały, nie ma zamiaru jednakże zbytnio się wysilać w życiu. Karieręswą robi dopiero stopniowo - przeważnie w drugiej połowie życia.Pierwsza najczęściej przynosi rozczarowania.

 

 

Imieniny


16 Maja 2022
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Honorat,
Jan Nepomucen,
Jędrzej, Szymon,
Trzebomysł, Ubald,
Wieńczysław,
Wiktorian
Do końca roku zostało 230 dni.Fazy Księżyca: "Pierwsza kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pierwsza kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->