Cytat Dnia


Nie biegnij za szybko przez życie bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam, wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy.
Warto przeczytać


30 Grudnia 


DOROTA 


Adrian 


ROZALIA 


23 Stycznia 


 
18 Lipca

Umysł jego jest niezależny, a charakter samodzielny, nie poddający siękontroli innych. Jest przy tym dość krańcowy, ekscentryczny, i ma silnepoczucie własnej niezależności: nie pozwala się ograniczać. Ożywia gożądza przygód, wiara w siebie, a jego aspiracje są bardzo wysokie.Nieraz też pod swym

  kierownictwem prowadzi innych ludzi do jakichścelów dalszych - zostaje pionierem nowego ruchu. Wpływy jego dają sięodczuwać szeroko - poza jego najbliższymi sąsiadami i sferąpochodzenia. Potrafi dać sobie radę w życiu. Swoje zamiary i projektywprowadza w czyn i ostatecznie realizuje najzupełniej samodzielnie -bez pomocy innych. Jego czyny mówią za niego głośniej, aniżeli słowa.Polega na sobie. Czeka go powodzenie w pracy wymagającej niezależnościmyślenia, odwagi i wytrwałości. Umie powściągać swe namiętności iograniczać się. Potrafi też poświęcić się dla osoby ukochanej. Nierazrozstaje się wcześniej z rodziną i bliskimi i pędzi życie samotne.Wystarcza sam sobie. Wady. Charakter jego jest dość niestały, nieodznacza się zamiłowaniem do porządku, a jego zmienne nastrojedokuczają otoczeniu. Niezależny umysłowo - potrafi też być samowolny izuchwały, nie ma zamiaru jednakże zbytnio się wysilać w życiu. Karieręswą robi dopiero stopniowo - przeważnie w drugiej połowie życia.Pierwsza najczęściej przynosi rozczarowania.

 

 

Imieniny


19 Września 2017
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Alfons, Alfonsyna,
January, Konstancja,
Sydonia, Teodor,
Więcemir
Do końca roku zostało 104 dni.Fazy Księżyca: "Między pełnią a trzecią kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pełnią a trzecią kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.