Cytat Dnia


Miasto, gdy się kocha w nim choćby jedną osobę, staje się całym światem.
Warto przeczytać


"I" 


7 Lipca 


BALBINA 


BOLESłAWA 


Adam 


 
19 Lipca

Wykazuje zamiłowania estetyczne i skłonności poetyckie - ale w życiucodziennym nieraz okazuje zbyt mało praktyczności. Nie jest równieżpozbawionym i pewnych skłonności mistycznych -co jednakże łączy się uniego ze zmysłowością. Należy to zaznaczyć, że urodziny dzisiejsze mogąobdarzyć

człowieka odpowiednio rozwiniętego moralnie - wszechobejmującąmiłością duchową. Wówczas podstawą charakteru takiego wysokorozwiniętego człowieka jest pragnienie aby pocieszać innych izaopatrzyć w to, czego potrzebują. Dyskretny i ostrożny - jest jednakżepodejrzliwy i powątpiewa w szczerość innych. Rozmowny - potrafidoskonale wyrażać swe myśli. Dzięki swemu ruchliwemu usposobieniu -zmienia miejsce pobytu, przedmioty zainteresowań a także zawód.Usposobiony jest liberalnie, a jego charakter jest dobry i przyjazny.Życzliwie odnosi się do innych a swoje otoczenie lubi obdarzaćprezentami. Jego wady - to upór i samowola. W miłości niezbyt jestszczęśliwy. Grozi mu niebezpieczeństwo spadnięcia z wysokiego miejsca ito zarówno w znaczeniu czysto fizycznym jak i w przenośnym. Nierazbowiem osiąga dobrą pozycję - ale nie może się na niej długo utrzymać.Droga jego życia jest też nieraz niezwykła i ekscentryczna - przebywają jak meteor: świeci jasno, ale krótko. Powodzenie jakie staje sięjego udziałem nie jest stałe, a jego sytuacja życiowa podlegaprzewrotom. Jak wychować dziecko tak urodzone. Natura takiego dzieckajest kochająca, lojalna, niezwykle wrażliwa i sympatyczna, a jegowychowawcy powinni pokazywać jakieś ideały silnie działające nawyobraźnię. Dziecko podda się temu natychmiast i będzie się starałowcielać w życie te ideały. Jego wyobraźnia jest tak bujna i nadmiernieaktywna - że bez jej nieustannego podsycania dziecko może się staćznudzonym, obojętnym, nieszczerym, samowolnym lub bezwładnym.

 

 

Imieniny


10 Lipca 2020
Piątek
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Amelia,
Aniela, Filip,
January, Radziwoj,
Rufina, Samson,
Sylwan, Sylwana,
Witalis
Do końca roku zostało 175 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->