Cytat Dnia


Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.
Warto przeczytać


Sebastian 


Henryk 


Eryk 


LILIANA 


Analiza snów 


 
20 Lipca

Wykazuje dużo dobroci wrodzonej, która przejawia się w życiu przykażdej okazji. Jest to człowiek usposobiony pokojowo, a gdzie przebywa- stara się wnieść harmonię i zgodę. Bardzo dużo ma życzliwości iuczucia dla innych, podświadomie jednak liczy na to, że odpłacą mu tymsamym. Często

  jednak bywa na odwrót. Wadą jego jest zbytnia wrażliwośćna stosunki osobiste, uczucia i punkty widzenia innych. Wrażliwość tępowinien starać się przezwyciężyć - inaczej nie będzie mógł się wybić wżyciu. Może się to stać dzięki rozwinięciu się stopniowo pewnegouczuciowego egoizmu, który będzie mu później służyć jako tarczaochronna dla jego nadmiernej wrażliwości. Usposobienie jego jestprzyjazne, ustępliwe, uprzejme i łagodne. Zdolnym jest do pracycierpliwej pod kierunkiem innych i poświęcenia się dla osób kochanych.Chętnie się uczy. Jest to dobry pracownik i wierny towarzysz. Niepotrzeba go przynaglać do pracy, gdyż sam wykazuje skłonności dowysiłków cierpliwych. Posiada dużo milczącej siły charakteru iwytrwałości, ale za mało ambicji i oryginalności w poczynaniach.Podlega nieustannym zmianom nastrojów - ale mimo to jest akuratny iostrożny - można na nim polegać. Co mu grozi? Że podlegnie woli ludzisilniejszych od siebie. Trudno mu nieraz przychodzi osiągnąćsamodzielność życiowa. Zresztą - na stanowisku podwładnego osiągaczęsto większe powodzenie aniżeli na stanowisku naczelnym. W sprawachzawodowych odbywa dłuższe podróże. Trzeba dodać, że jest to na ogółczłowiek szczęśliwy. Może osiągnąć wyróżnienie dzięki swym zdolnościomartystycznym a zwłaszcza talentowi do sztuki plastycznej.

 

 

Imieniny


30 Czerwca 2022
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Alpinian,
Ciechosława, Cyryl,
Emilia, Lucyna,
Marcjal
Do końca roku zostało 185 dni.Fazy Księżyca: "Trzecia kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Trzecia kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->