Cytat Dnia


ycie z drugim człowiekiem polega na tym, że zaczyna się lubić jego dziwactwa.
Warto przeczytać


11 Czerwca 


Anzelm 


21 Lutego 


16 Czerwca 


16 Grudnia 


 
23 Lipca

Chociaż umysł jego jest żywy, czujny, bystry, gorliwy - ale jestrównież nieposkromiony i samowolny, a głębokie namiętności łatwo mogąopanować jego rozsądek. Przedsiębiorczy, nieco zuchwały - jest bardzointeligentny. Nade wszystko ceni sobie wolność, nic sobie nie robiąc zezdania innych; nie

  zwracając uwagi na otoczenie idzie w życiu swojądrogą, a jego silna wiara w siebie i we własne zdolności - podtrzymujego w walkach życiowych. Odznacza się swym trafnym sądem o ludziach,wykazuje dużą intuicję oraz niezwykle silnie rozwinięte poczuciesprawiedliwości. Chociaż doskonale orientuje się w naturze ludzkiej -nie potrafi jednakże opanować samego siebie; uczucia jego bowiem sąbardzo gorące i głębokie. Chętnie żyje wspomnieniami, prowadzidociekania historyczne i wspomina przeszłość. Przywiązany do tradycjirodzinnych - w stosunku do ludzi współczesnych i czasów najnowszychjest nieco nieufny. Jest to natura głęboka, milcząca, zamknięta wsobie. Niechętnie wyzbywa się jakiejś rzeczy, o ile w zamian niedostaje czegoś innego i lepszego. Co mu grozi. Przy całej pewnościsiebie jaką okazuje - umysł jego jest zmienny i chwiejny, a w życiuwykazuje zbyt często skłonności do zmieniania obranego kierunku, comoże w końcu niepomyślnie odbić się na jego losach. Wadą jego jestrównież nadmierna wrażliwość, co powoduje, że zbyt łatwo zraża się doludzi lub własnych poczynań. Gdy napotyka na swej drodze naprzeciwieństwa - zbyt prędko wówczas zawraca z raz obranej drogi. Zwiekiem jego pozycja życiowa stopniowo się ustala; może osiągnąćpowodzenie i zdobyć własność nieruchomą.

 

 

Imieniny


17 Listopada 2019
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Dionizy, Floryn,
Grzegorz, Hugo,
Hugon, Salomea,
Salome, Sulibor,
Zbysław
Do końca roku zostało 45 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.