Cytat Dnia


Klasyka to książki, które każdy chciałby zanać ale nik nie chce ich czytać.
Warto przeczytać


Sebastian 


26 Października 


Jan 


C 


12 Czerwca 


 
23 Lipca

Chociaż umysł jego jest żywy, czujny, bystry, gorliwy - ale jestrównież nieposkromiony i samowolny, a głębokie namiętności łatwo mogąopanować jego rozsądek. Przedsiębiorczy, nieco zuchwały - jest bardzointeligentny. Nade wszystko ceni sobie wolność, nic sobie nie robiąc zezdania innych; nie

  zwracając uwagi na otoczenie idzie w życiu swojądrogą, a jego silna wiara w siebie i we własne zdolności - podtrzymujego w walkach życiowych. Odznacza się swym trafnym sądem o ludziach,wykazuje dużą intuicję oraz niezwykle silnie rozwinięte poczuciesprawiedliwości. Chociaż doskonale orientuje się w naturze ludzkiej -nie potrafi jednakże opanować samego siebie; uczucia jego bowiem sąbardzo gorące i głębokie. Chętnie żyje wspomnieniami, prowadzidociekania historyczne i wspomina przeszłość. Przywiązany do tradycjirodzinnych - w stosunku do ludzi współczesnych i czasów najnowszychjest nieco nieufny. Jest to natura głęboka, milcząca, zamknięta wsobie. Niechętnie wyzbywa się jakiejś rzeczy, o ile w zamian niedostaje czegoś innego i lepszego. Co mu grozi. Przy całej pewnościsiebie jaką okazuje - umysł jego jest zmienny i chwiejny, a w życiuwykazuje zbyt często skłonności do zmieniania obranego kierunku, comoże w końcu niepomyślnie odbić się na jego losach. Wadą jego jestrównież nadmierna wrażliwość, co powoduje, że zbyt łatwo zraża się doludzi lub własnych poczynań. Gdy napotyka na swej drodze naprzeciwieństwa - zbyt prędko wówczas zawraca z raz obranej drogi. Zwiekiem jego pozycja życiowa stopniowo się ustala; może osiągnąćpowodzenie i zdobyć własność nieruchomą.

 

 

Imieniny


3 Grudnia 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Franciszek, Kasjan,
Ksawery, Lucjusz,
Unimir
Do końca roku zostało 29 dni.Fazy Księżyca: "Między pełnią a trzecią kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pełnią a trzecią kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->