Cytat Dnia


Miasto, gdy się kocha w nim choćby jedną osobę, staje się całym światem.


 
24 Lipca

Jest to człowiek prawy, niepodległy, odznaczający się niezwykłympoczuciem godności własnej. Pełen energii, przedsiębiorczy, wierzy wsiebie, jest odważny, zuchwały, nieustraszony. Dąży nieustannie dosamodoskonalenia - a w głębi duszy jest szlachetnym, gorliwym,wytrwałym. Dumny, ambitny - lubi

  władzę, a w życiu dąży do osiągnięciapotęgi. Potrafi umiejętnie rządzić innymi, a gdy się rozwinie moralnie- panuje wówczas nad samym sobą. Namiętny, uczuciowy - oddaje się całybez zastrzeżeń miłości. Lubi polowanie. Lubi wszelkie pochwały i łatwoulega pochlebstwu, a ponieważ ma wielkie ambicje - może być zazdrosnymo zaszczyty. Zwycięża zazwyczaj swych wrogów. Odznacza się silnympoczuciem sprawiedliwości. Wady jego charakteru - to skłonność dowybiegów i wykrętów, temperament zbyt drażliwy i zamiłowanie dookazałości, zbytku i wspaniałych wystąpień publicznych. Jestzwolennikiem użycia i przyjemności: ugania się za rozrywkami. Do czegopowinien dążyć. Aby rozwinąć w sobie instynkty uprzejmości i dobroci,przez co uniknie zbytniej surowości i tyranii, do których nierazokazuje skłonność. Powinien też unikać zbytnich ekscesów zarówno wzakresie uczuć i wzruszeń jak i w dziedzinie użycia. Zycie jegozwiązanym jest z życiem społeczeństwa lub narodu, ewentualnie otoczenia- pośród którego żyje i pracuje. Dzięki swym zdolnościom organizacyjnym- zazwyczaj wypływa na powierzchnię i osiąga uznanie. Będzieprzechodzić różne i zmienne koleje losu - ale imię swe może pozostawićna kartkach historii.

 

 

Imieniny


10 Lipca 2020
Piątek
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Amelia,
Aniela, Filip,
January, Radziwoj,
Rufina, Samson,
Sylwan, Sylwana,
Witalis
Do końca roku zostało 175 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->