Cytat Dnia


Nie przyszła góra do Mahometa, Mahomet przyszedł do góry.
Warto przeczytać


7 Marca 


15 Marca 


KLARA 


10 Sierpnia 


5 Lipca 


 
29 Lipca

Charakter jego jest niepodległy i otwarty. Lubi oręż, przedsięwzięciawojenne i otoczenie wspaniałe. Pewny siebie, dumny, wyniosły,zamiłowany w wojskowości - entuzjazmuje się dla czynów bohaterskich,odważnych, dla walk orężnych, atletyki itp. Nie ustępuje w sporach leczokazuje silny

opór i zaciekłość. Agresywny - nie cofa się przedwystąpieniami wrogimi, pojedynkami i walką. Zręcznie argumentuje,zawsze gotów do ataku - nie licząc się z niebezpieczeństwem i niezwracając uwagi na konsekwencje. Człowiek tak urodzony może wywieraćwpływ na ludzkość, inspirując swe otoczenie udzielając mu swej siłymoralnej. Potrafi bowiem połączyć w swych czynach w jedną harmonijnącałość praktyczny materializm i mądrość filozoficzną wraz zuduchowieniem. Dzięki temu może niezwykle umiejętnie urabiać opinięspołeczną i . kierować wystąpieniami publicznymi. Gdy rozwinie się wrozmyślaniach samotnych i osiągnie dojrzałość duchową - może dojść dodużych wpływów na otoczenie, przejawiając wielką potęgę wewnętrzną.Inni ludzie zbierają się dookoła tak urodzonego człowieka - bowiemodgrywa on pośród nich rolę słońca otoczonego planetami. Ma onnajczęściej do spełnienia na świecie jakąś misję specjalną ocharakterze niezwykłym. I gdy tylko jego sfera pochodzenia i otoczenienie wywierają nań zbyt silnego wpływu hamującego - nie ominie gopowodzenie jako przywódcy innych i zyska uznanie za swe zdolnościumysłowe i siłę moralną - a może nawet i fizyczną. Powiedzie mu się wsłużbie wojskowej, a także w każdej pracy wymagającej odwagi i siły. Comu grozi. Dzięki zbytniej pewności siebie może się narazić na przewrotylosu.

 

 

Imieniny


27 Maja 2020
Środa
Imieniny obchodzą:
Beda, Izydor, Jan,
Juliusz, Lucjan,
Magdalena, Radowit
Do końca roku zostało 219 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->