Cytat Dnia


Radość jest matką wszystkich cnót.
Warto przeczytać


11 Czerwca 


Jacek 


Wierszyki miłosne II 


E 


Anzelm 


 
31 Lipca

Ożywia go szlachetna ambicja dokonania rzeczy wielkich. Posiada wielkąintuicję i nią kieruje się w życiu, nie słuchając wskazówek logiki inie zważając na zapatrywania swego otoczenia. Prawy, gorliwy - maniezwykle silne namiętności, lubi zmianę wrażeń i ugania się zasensacją. Charakter jego jest 

  szlachetny, sprawiedliwy, pełen ufności inadziei. Jest to umysł wyższy - natura uduchowiona lub dążąca doosiągnięcia wyższych stadiów rozwoju. Obdarzonym jest wszechstronnymizdolnościami - zarówno umysłowymi jak i artystycznymi, dzięki którymmoże osiągnąć uznanie lub dobre stanowisko. W ogóle w sferze życiaumysłowego może się odznaczyć i osiągnąć wyróżnienie. Przepełnia goognista siła czynu. Posiada zdolności w kierunku technicznym, a w ogólepowiedzie mu się w każdym zawodzie, który ma związek z ogniem. Trzebadodać, że jest to człowiek dość skryty i raczej unika wystąpieńpublicznych. A jednak mimo to jest bardzo popularny, cieszy sięsympatią otoczenia a jego wpływy dają się odczuwać szeroko. Doskonaleumie bronić swych interesów. W życiu rodzinnym czekają go przykrości.Jak wychować dziecko tak urodzone? Potrzebuje ono mocnej ręki iodpowiedniego wykształcenia - inaczej może popełniać rozmaite wybryki ipopaść w nałogi, które ujemnie się odbiją na jego życiu i zdrowiu.Wielka odpowiedzialność ciąży na rodzicach i wychowawcach, którzy majądo czynienia z takim dzieckiem. Nie należy go nigdy oszukiwać lubwprowadzać w błąd - obserwuje ono bowiem bardzo bystro wszystko co siędzieje dookoła niego i odznacza się niezwykle silnym poczuciemsprawiedliwości a nieszczerość lub niekonsekwencja wychowawcy odbijasię zaraz na jego charakterze i wówczas staje się takie dzieckozamknięte w sobie, przygnębione, chytre.

 

 

Imieniny


10 Sierpnia 2022
Środa
Imieniny obchodzą:
Asteria, Bernard,
Bogdan, Borys,
Filomena,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Prochor,
Wierzchosław
Do końca roku zostało 144 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->