Cytat Dnia


Życie jest tylko wtedy coś warte i tylko wtedy daje radość jeśli jest służbą.


 
4 Sierpnia

Czysty i skromny, pełen godności, szlachetny - dąży do wysokichideałów. Uczucia jego są bardzo gorące, a umysł jasny, uzdolnionyniezwykle. Ożywiają go zawsze jak najlepsze intencje; łatwo przebaczaurazy doznane. Jest to charakter stały, zdecydowany, niezależny,cierpliwy, ostrożny.

  Ponieważ jest nadmiernie wrażliwy, może z tegopowodu stać się nawet aż bojaźliwy i zamknięty w sobie. Nieraz narażonyjest na duże przejścia i przykrości życiowe - ale wszystko to w końcuzmieni się na dobrodziejstwa i zostanie uwieńczone powodzeniem. Ktourodził się dzisiaj - może jak najdokładniej sprawdzić na sobie, że niema tego złego, co by na dobre nie wyszło. Życie jego zostaje uwieńczonepowodzeniem i nieraz osiąga już za życia dużą popularność. Stopniowodochodzi do majątku, a nieraz staje się to dzięki pomyślnemumałżeństwu. Dużo szczęścia czeka go w życiu, a cokolwiek rozpocznie -przeważnie doprowadzi do pomyślnego zakończenia. Tak się składa, że wkażdej sferze ludzkiej działalności może osiągnąć uznanie. Jak wychowaćdziecko dziś urodzone? Ma ono niezwykłe zdolności naśladowcze i dlategonależy uczyć je przede wszystkim samodzielności. Takie dziecko częstonie tylko naśladuje postępowanie i wszelkie przywary ludzkie swegonajbliższego otoczenia, ale również niezwykle umiejętnie potrafinaśladować czyjś głos i zachowanie się. Urodziny dzisiejsze w ogóleobdarzają zdolnościami do sztuki dramatycznej. Dziecka dziś urodzonegonie należy drażnić ani też poniżać, lecz trzeba wszelkimi siłami dążyćdo rozwinięcia jego wielkich wrodzonych zdolności, aby mogło sięwznieść ponad przeciętne normy ludzkości - do czego posiada wszelkiedane. Naturalnie, wymaga to starannego wychowania.

 

 

Imieniny


18 Lutego 2020
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Albert, Alberta,
Albertyna, Fryda,
Konstancja,
Krystiana, Maksym,
Sawa, Sylwan,
Sylwana, Symeon,
Więcesława, Zuzanna,
Zula
Do końca roku zostało 318 dni.Fazy Księżyca: "Między pełnią a trzecią kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pełnią a trzecią kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.