Cytat Dnia


Trzeba żebyś żył dla innych, jeżeli chcesz żyć dla siebie
Warto przeczytać


12 Lutego 


25 Marca 


Ślubne 


17 Lutego 


5 Października 


 
5 Sierpnia

Rezolutny, zdecydowany - zacięcie trzyma się swych zasad i przekonańoraz wytrwale dąży do realizacji swych planów życiowych. Nie odstępujeod swych zasad, chociażby miał nawet przez to ponieść straty. Jest toczłowiek serdeczny, kochający, wspaniałomyślny. Cechują go potężnewzruszenia i uczucia i

  najczęściej mocna wola. Lecz gdy nie jestrozwinięty - nie potrafi wówczas opanować samego siebie i staje sięzbyt impulsywny, a uczucia znoszą jego wolę i opanowują świadomość.Pośpieszny, impulsywny, niespokojny, zawsze jest w ruchu. Już wewczesnej młodości okazuje niezwykłą pewność siebie i zdolnościwszechstronne. Gdy raz zdecyduje, że jakaś sprawa jest słuszna nieodstępuje jej nigdy. Jest to urodzony kierownik i przywódca innychludzi. Chociaż najczęściej usposobiony jest konserwatywnie, okazujewielką aktywność życiową, a organizm jego odznacza się wielkim zapasemsił życiowych. Najczęściej żyje dość długo, ale powinien się wystrzegaćchorób gorączkowych, ostrych, zapalnych, a także w wieku późniejszymzwracać uwagę na serce, które jest najwrażliwszym organem jego ciała.Zwolennik wszelkiego piękna - nie jest pozbawiony idealizmu. Stały ipewny jest w swoich czynach, a praca wytrwała doprowadzi go w końcu doupragnionego celu. Na ogół wiedzie mu się w życiu. Wady. Jestusposobiony nieufnie, sceptycznie, nie wierzy ludziom i wykazujezbytnią opozycyjność. Do czego powinien dążyć? Przede wszystkim dospotęgowania swej woli, co mu się najczęściej udaje. Zamiast poddawaćsię swym instynktom i namiętnościom, powinien dążyć do tego, aby żyć wwyższych światach umysłu i ducha, a wówczas rozwinie i zrealizujezarówno swe duże zdolności, jak i wrodzoną szlachetność iwspaniałomyślność.

 

 

Imieniny


25 Maja 2020
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Epifan, Grzegorz,
Imisława, Maria
Magdalena, Urban
Do końca roku zostało 221 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->