Cytat Dnia


Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.
Warto przeczytać


4 Sierpnia 


MARCELINA 


15 Lutego 


3 Lutego 


Sebastian 


 
6 Sierpnia

Jest to charakter szlachetny i prawy, dążący do samoudoskonalenia,Szlachetny i dumny - gardzi rzeczami małymi i marnymi i nie potrafipopełniać marnych czynów - nawet pod naciskiem konieczności albo obronywłasnej. Dobry z niego przywódca innych ludzi, a jego uczucia miłościsą

  ogniste i silne. Żadna ofiara nie jest dlań zbyt ciężką, gdy chodzio poświęcenie się dla osoby kochanej. Prawdziwie wierny to ipoświęcający się przyjaciel, nie porzucający drugiego nawet wnajgorszych okazjach. Podziwia wszystko co piękne i wzniosłe, okazujeskłonności idealistyczne i mistyczne, a nieraz nawet jest bardzoodległym od spraw codziennego życia i trosk materialnych. Serce jegoodgrywa w życiu większą rolę aniżeli umysł - toteż można na niegowpłynąć przez sympatię, miłość i ocenienie prawdziwych wartości. Wsprawach materialnych nie jest egoistą, natomiast znacznie większezainteresowanie okazuje, gdy chodzi o zyskanie uznania innych. Chętnieudziela rad innym - ale nie chce słuchać, gdy mu ktoś doradza. Lubiżycie rodzinne ale tylko przy własnym ognisku domowym. Co mu grozi.Brak inicjatywy spowoduje straty majątkowe, jakie będzie mieć dozawdzięczenia tylko samemu sobie. Wady. Jest powierzchowny i łatwopodlega złym nastrojom. Nieraz nie odznacza się ani swymi zdolnościamiwykonawczymi, ani też wynalazczością - daje się raczej unosić falomżycia, nie czyniąc zbytnich wysiłków w kierunku opanowania warunkówżyciowych. Toteż brak kierunku w życiu może go doprowadzić dorezultatów niepomyślnych. Może nawet być dość szczęśliwym w życiu, alenie uda mu się zachować na stałe swego majątku i uchronić przedstratami materialnymi. Do czego powinien dążyć. Niechaj się staraprzezwyciężyć swe lenistwo.

 

 

Imieniny


17 Września 2019
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Ariadna,
Dezyderiusz,
Drogosław,
Franciszek,
Hildegarda, Justyn,
Justyna, Lambert,
Lamberta, Narcyz,
Teodora
Do końca roku zostało 106 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.