Cytat Dnia


Ważnie, żebyśmy nie oduczyli się zadawać pytań.
Warto przeczytać


15 Maja 


MALWINA 


12 Lutego 


Filip 


Leopold 


 
9 Sierpnia

Urodziny dzisiejsze dają dwa typy. Jeden ujemny - to człowiekbombastyczny i samochwał. Typ zaś dodatni - jest współczujący, szczery,o naturze majestatycznej i uczuciach ognistych. Typ dodani pragnie wczyn wcielić swe ideały, co mu się udaje w końcu dzięki jego gorliwościi wierze w siebie. 

W całej pełni zdaje on sobie sprawę ze swegoznaczenia. Wypełnia go bogata treść wewnętrzna i dąży do uduchowienia.Natchnienia swe czerpie z głębin własnego ducha, a gdy rozwinie sięodpowiednio - staje się zdolnym do wielkich czynów. Życie jegowypełniają wysiłki wytrwałe. Nieraz niesie na sobie poważnąodpowiedzialność i cieszy się zaufaniem społeczeństwa. Jest zacięty,wytrwały, ale również i mściwy. Nie można o nim powiedzieć, aby byłniewdzięczny - ale nie zapomina uraz doznanych. Bardzo nieustępliwy -prędzej zginie aniżeli się podda. Posiada on swój własny zakres wżyciu, swe własne cele i zadania specjalne. Jego przyjemności irozrywki są też całkiem swoiste, odrębne od rozrywek innych ludzi. Małosobie robi ze zdania innych - gdyż wewnętrznie żyje on życiem całkiemsamodzielnym - poza społeczeństwem. Czekają go podróże dalekie, dziękiktórym może zdobyć popularność. Lubi ostentację życiową i uroczystewystępy. Wzniesie się ponad sferę swego pochodzenia i może zostać osobąwybitną, co może nastąpić również i za granicą. Zwłaszcza pod koniecżycia może osiągnąć powodzenie. Zdrowie tak urodzonych ludzi - bywarównież dwojakie. Albo są to jednostki wyjątkowo silne, promieniująceswe siły życiowe na otoczenie - albo też osoby chorowite. Zły wpływ nazdrowie wywierają cierpienia sercowe, co pochodzić może z przykrościuczuciowych lub braku wzajemności, ujemnie nań działa dysharmonijne lubniesympatyczne otoczenie. U ludzi nierozwiniętych dołącza się do tegocierpienie z powodu zranionej próżności lub niemożności osiągnięciawyróżnień i pochwał. Co mu grozi. Niebezpieczeństwa natury fizycznej.

 

 

Imieniny


17 Stycznia 2022
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Antoni, Jan,
Rościsław
Do końca roku zostało 349 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->