Cytat Dnia


Klasyka to książki, które każdy chciałby zanać ale nik nie chce ich czytać.


 
10 Sierpnia

Klucz powodzenia życiowego w jego własnym ręku spoczywa... wszystko wżyciu zawdzięczać będzie samemu sobie. Nie jest to bowiem człowiekprzeciętny i gdyby urodził się nawet w sferze niższej - zostaniewyniesionym ponad swe pochodzenie. Już jego młodość wypełniają wysiłkidługotrwałe, a

  dzięki wielkiej odwadze, jaką okazuje w połączeniu zestałością - może zostać człowiekiem popularnym. Uprzejmy, sympatyczny,pracowity - czas swój chętnie poświęca na studia. Stopniowo zdobywabogactwo. Umysł jego jest uzdolniony niezwykle i bardzo wszechstronny -a dzięki jego wysiłkom intelektualnym oraz umiejętności przyswajaniasobie różnych idei i pomysłów - jego życie może wywrzeć wpływ naotoczenie i nawet odbić się na własnym społeczeństwie. Obdarzony jestrównież wielką oryginalnością, zdolnością czynienia wynalazków i odkryća także umiejętnością układania świetnych projektów. Doskonale teżorientuje się w różnorodnych dziedzinach wiedzy, a czas jego wypełniająbadania, z których potrafi niezwykle umiejętnie wyprowadzać swe wyniki.Dzięki wrodzonej potężnej inteligencji, niezwykle łatwo przyswaja sobiewszelkie teorie naukowe. Prawy i prawdomówny - może osiągnąć niezwykłeznaczenie życiowe i być podziwianym ogólnie za swe pożyteczne dlaspołeczeństwa czyny. Kobieta tak urodzona - jest żywa i dość popędliwa,mówi dużo, a słowa jej nie zawsze są miłe. Poza tym jest jednakże osobąmyślącą i dobroduszną. Niechaj się strzeże ognia. Cechują ją silnenamiętności i uczucia. Dzieci nie będzie mieć wiele. Choroby związane ztymi urodzinami - to stany gorączkowe, zapalne i niedomagania serca.Wszelkie niedomagania fizyczne odbijają się przede wszystkim na biciuserca i nieprawidłowym krążeniu krwi. Najlepsze lekarstwa - to miłość,spokój, harmonijne otoczenie i codzienny okres samotności, w którejpacjent może się skupić wewnętrznie.

 

 

Imieniny


3 Grudnia 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Franciszek, Kasjan,
Ksawery, Lucjusz,
Unimir
Do końca roku zostało 29 dni.Fazy Księżyca: "Między pełnią a trzecią kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pełnią a trzecią kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->