Cytat Dnia


Czego nie wiemy, potrzebne nam właśnie A to, co wiemy, nie przyda się na nic.
Warto przeczytać


30 Listopada 


EUGENIA 


Alfons 


4 Sierpnia 


11 Marca 


 
11 Sierpnia

Pełen godności - jednocześnie jest dość skromny i ustępliwy,uwzględniający pragnienie swego otoczenia. Chociaż ma władczy charakteri dąży do władzy i wpływów - jest szlachetny, interesuje się sztuką iwykazuje zamiłowania estetyczne. Wszystkie powyższe cechy charakteruodnoszą się jednakże

  tylko do ludzi, którzy osiągnęli pewien poziomrozwoju. Typ nierozwinięty - okazuje niczym niepowściągnione pragnieniewyróżnień i zaszczytów, a jego śmieszna ambicja pcha go do zajmowaniastanowisk o dużym autorytecie i odpowiedzialności - z czym sobiezupełnie poradzić nie umie. Kto urodził się w tym dniu - może liczyć napoparcie osób wyżej stojących, a w życiu może osiągnąć stanowiskowybitne i zyskać uznanie. Mimo wszelkie przejścia życiowe i przewrotymoże w końcu zatryumfować. Z krewnymi czekają go nieporozumienia. Wady,jakie przynoszą te urodziny, to brak inicjatywy i zbytnia ustępliwość,a człowiek dziś urodzony będzie musiał w życiu walczyć z przeciwnikiemsilniejszym od siebie. Dzięki temu, że w naturze swej ma zbyt dużopychy i uporu - przeciwstawia się ogólnie przyjętym poglądom i przez tonarażonym zostaje na zacięte krytyki, a nawet straty. Gdyby rodzice iwychowawcy mogli zrozumieć, jak wielkie możliwości rozwojowe tają się wtakim dziecku - nie szczędziliby żadnych wysiłków na jego jaknajdoskonalsze wykształcenie. Jest ono niezwykle wrażliwe iutalentowane, ale nie będzie rozwijać się harmonijnie, o ile nie otoczysię go stałą uprzejmością w obcowaniu, niezmienną życzliwością imiłością. Jego ognista impulsywna natura potrzebuje najrozmaitszychrozrywek i urozmaicenia monotonnych podręczników szkolnych. Dziękiwychowaniu starannemu jego zdolności mogą rozwinąć się niezwykledodatnio i pozwolą mu osiągnąć bardzo wysoki poziom kulturalny.

 

 

Imieniny


13 Sierpnia 2020
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Diana, Dianna,
Gertruda, Helena,
Hipolit, Hipolita,
Jan, Kasjan,
Radomiła, Wojbor
Do końca roku zostało 141 dni.Fazy Księżyca: "Między pełnią a trzecią kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pełnią a trzecią kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->