Cytat Dnia


Nie przyszła góra do Mahometa, Mahomet przyszedł do góry.
Warto przeczytać


23 Listopada 


6 Stycznia 


GRAŻYNA 


24 Października 


"E" 


 
12 Sierpnia

Odznacza się swą niezwykłą intuicją, wyobraźnią i obrotnością, a jegożycie myślowe jest bujne i płodne, obfitujące w pomysły i idee.Subtelny, rozumny - doskonale potrafi układać swe liczne i różnorodneprojekty i plany. Pełen energii okazuje dużą ekspansję życiową - nierazjednakże

  nastrojonym bywa opozycyjnie. Osoby wyżej stojące zazwyczajpopierają go w życiu i zawdzięcza im stanowiska odpowiedzialne, jakiezajmuje. Dzięki swym wszechstronnym zdolnościom - może stać siępopularnym; będzie podróżować po krajach rozlicznych. Pomimo licznezmiany i przejścia, jakie czekają go w życiu, dzięki swym stosunkom zosobami wybitnymi w końcu się wybije i uzyska ogólne uznanie. Zawód.Powodzenie może osiągnąć przy wszelkich występach publicznych, przyczym trzeba zaznaczyć, że urodziny dzisiejsze obdarzają zdolnościami dosztuki dramatycznej. A zatem może być dobrym aktorem, nauczycielem,instruktorem, organizatorem - a w ogóle może osiągnąć powodzenie wewszelkim zajęciu, które wysuwa go na pierwsze miejsce i zmusza donauczania lub bawienia albo też rządzenia innymi ludźmi. W każdejsferze życia pragnie zająć jakieś stanowisko wybitne - a to odpowiedniodo swego urodzenia. Bardzo trudno mu przychodzi zajmować stanowiskopodwładnego i tylko w tym wypadku może na nim dłużej wytrzymać, gdy majeszcze pod sobą innych podwładnych. Będzie żyć długo i jeszcze podkoniec życia rozwinie niezwykłą aktywność i przejawi wielką energię. Comu grozi? Że swą ekspansję i aktywność będzie rozpraszać naprzedsięwzięcia nieprodukcyjne, które nie mogą mu przynieść rezultatówżyciowych.

 

 

Imieniny


27 Maja 2020
Środa
Imieniny obchodzą:
Beda, Izydor, Jan,
Juliusz, Lucjan,
Magdalena, Radowit
Do końca roku zostało 219 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->