Cytat Dnia


Panie, spraw, abym zawsze pragnął więcej niż zdołam osiągnąć.
Warto przeczytać


7 Kwietnia 


"G" 


17 Stycznia 


19 Września 


1 Września 


 
12 Sierpnia

Odznacza się swą niezwykłą intuicją, wyobraźnią i obrotnością, a jegożycie myślowe jest bujne i płodne, obfitujące w pomysły i idee.Subtelny, rozumny - doskonale potrafi układać swe liczne i różnorodneprojekty i plany. Pełen energii okazuje dużą ekspansję życiową - nierazjednakże

  nastrojonym bywa opozycyjnie. Osoby wyżej stojące zazwyczajpopierają go w życiu i zawdzięcza im stanowiska odpowiedzialne, jakiezajmuje. Dzięki swym wszechstronnym zdolnościom - może stać siępopularnym; będzie podróżować po krajach rozlicznych. Pomimo licznezmiany i przejścia, jakie czekają go w życiu, dzięki swym stosunkom zosobami wybitnymi w końcu się wybije i uzyska ogólne uznanie. Zawód.Powodzenie może osiągnąć przy wszelkich występach publicznych, przyczym trzeba zaznaczyć, że urodziny dzisiejsze obdarzają zdolnościami dosztuki dramatycznej. A zatem może być dobrym aktorem, nauczycielem,instruktorem, organizatorem - a w ogóle może osiągnąć powodzenie wewszelkim zajęciu, które wysuwa go na pierwsze miejsce i zmusza donauczania lub bawienia albo też rządzenia innymi ludźmi. W każdejsferze życia pragnie zająć jakieś stanowisko wybitne - a to odpowiedniodo swego urodzenia. Bardzo trudno mu przychodzi zajmować stanowiskopodwładnego i tylko w tym wypadku może na nim dłużej wytrzymać, gdy majeszcze pod sobą innych podwładnych. Będzie żyć długo i jeszcze podkoniec życia rozwinie niezwykłą aktywność i przejawi wielką energię. Comu grozi? Że swą ekspansję i aktywność będzie rozpraszać naprzedsięwzięcia nieprodukcyjne, które nie mogą mu przynieść rezultatówżyciowych.

 

 

Imieniny


11 Grudnia 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Damazy, Daniela,
Julia, Stefan,
Waldemar, Wojmir
Do końca roku zostało 21 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.