Cytat Dnia


Nikt nie urodził sie na swiat bez płaczu, nikt nie pyta człowieka, czy chce wejść, nikt nie pyta, czy chce wyjść.
Warto przeczytać


12 Listopada 


16 Października 


20 Września 


"D" 


Jarek 


 
13 Sierpnia

Nie lubi ukrywania i tajemnic - i nie zawsze przekłada postępowanieotwarte i prawne ponad wykręty, wyjaśnienia, tłumaczenia - nawet gdybyz tego powodu miały dlań wyniknąć skutki najgorsze. Ma doskonałezdolności analityczne i potrafi czytać w duszach ludzkich. Łączą gosilne więzy uczuciowe z

  innymi. Okazuje dużo dyskrecji. Ostrożnie ważyna szali swe zamiary, wysiłki i możność wykonania, licząc się zwarunkami życia. Jest przewidujący, pełen intuicji i posiada wybitnezdolności wykonawcze. Jest to człowiek szczery, otwarty, pełen energii- a także uduchowiony, dążący do wzniosłych celów. Nieraz prowadzigłębokie badania i zdobywa mądrość. Doskonale rozumie prawa rządząceżyciem społeczeństwa. Władczy -potrafi rządzić innymi i zazwyczaj też wzakresie kierowania i organizowania innych ludzi czeka go powodzenie.Ma dobrą pamięć i potrafi doskonale koncentrować się psychicznie napracy, jaką wykonuje. Dzięki doskonałemu orientowaniu się w ludziach -dojdzie do władzy. Na innych ludzi działa ożywiająco i podnosi ichpoziom. Wierzy głęboko w ludzkość i w to, że osoby z nim współpracującedadzą z siebie wszystko najlepsze. Pragnie on rozbudzić szlachetnyrezonans w sercach otoczenia, dodaje mu odwagi, energii, aby jegonadzieje nie zostały zawiedzione. Gdy jednak to nastąpi - liczy napoprawę w przyszłości. Nigdy nie wymaga od nikogo pracy ponad siły,spełnienia takich rzeczy, których dana osoba nie jest w stanie wykonać.Interesuje się zarówno nauką jak i sztuką, a specjalnie troszczy się oto, aby zapewnić dobrobyt biednym, cierpiącym, chorym, uciśnionym.Chętnie zapomina o sobie, troszcząc się o innych, przy czym okazujepunktualność, metodyczność i ostrożność. Ma poczucie humoru, jestgościnny, a z rodziną łączą go dobre stosunki - ma do niej dużoprzywiązania. Jego bezinteresowność zapewni mu wyniesienie życiowe.

 

 

Imieniny


16 Października 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Ambroży, Aurelia,
Dionizy, Florentyna,
Galla, Gallina,
Gaweł, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Grzegorz, Radzisław
Do końca roku zostało 77 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->