Cytat Dnia


Życie z drugim człowiekiem polega na tym, że zaczyna się lubić jego dziwactwa.


 
15 Sierpnia

Potężny umysł, wielka intuicja i niezwykłe zdolności dyplomatyczne -oto najbardziej charakterystyczne cechy człowieka, który się urodziłdzisiaj. Szlachetny, rycersko usposobiony - życzliwie odnosi się doinnych ludzi i cieszy się sympatią ogólną. Umysł jego jest bardzoaktywny, bystry, wdrożony do pracy,

  a dzięki swym zdolnościom - łatwomoże osiągnąć stanowisko wybitne. Sprawiedliwy, dostojny, wyniosły wswych czynach i upodobaniach -wierny wobec przyjaciół i wspaniałomyślnywzględem wrogów. Harmonijny, pełen intuicji - zdolnym jest do wysiłkówpotężnych i wielkich czynów. Pełen jest milczącej, świadomej siebiepotęgi i siły wewnętrznej. Doskonale zna się na ludziach i przenika ichtajemnice. Zamknięty w sobie - jest znakomitym dyplomatą. Poglądy jegosą bardzo różnorodne. Z entuzjazmem potrafi się poświęcać jakiejśpropagandzie. Lubianym jest przez osoby płci odmiennej. Lubi władzę,pragnie wywierać wpływ i skłonnym jest do czynienia podbojów,prowadzenia wojen itp. Człowiek ten będzie odgrywać rolę kierownicząprzy zakładaniu jakiegoś towarzystwa, szkoły filozoficznej, przyprzewrotach społecznych itp. Niezwykłe powodzenie osiąga worganizowaniu innych i rozdzielaniu zajęć i obowiązków, dając każdemuokazję do wyróżnienia się w jego właściwej dziedzinie. Styl jegorozkazów i poleceń jest łatwo zrozumiały, prostolinijny. Zarówno sweuznanie jak i naganę wygłasza niezwłocznie, bez żadnego wahania. Zszacunkiem odnosi się do przeszłości - gdyż ona jest rodzicielkąteraźniejszości. Zręcznie przewiduje układ stosunków, jaki zapanuje wprzyszłości. Będzie świecić jak gwiazda pośród swego otoczenia. Inniludzie poddawać się będą jego kierownictwu. Czeka go władza i potęga.Czego się strzec winien? Niechaj unika urojeń fantastycznych, dumy izarozumiałości.

 

 

Imieniny


16 Maja 2022
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Honorat,
Jan Nepomucen,
Jędrzej, Szymon,
Trzebomysł, Ubald,
Wieńczysław,
Wiktorian
Do końca roku zostało 230 dni.Fazy Księżyca: "Pierwsza kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pierwsza kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->