Cytat Dnia


Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy, ale na szukanie go warto poświęcić życie.
Warto przeczytać


29 Marca 


1 Listopada 


8 Lutego 


7 Maja 


Stefan 


 
16 Sierpnia

Jest impulsywny, nieco rozrzucony - ale w gruncie rzeczy ożywiają gożyczliwe uczucia w stosunku do swego otoczenia, a dobro innych maczęsto na celu. Skłonności jego są dość altruistyczne a także ikosmopolityczne. Interesuje się dobroczynnością publiczną a nie wahasię poświęcić swego czasu

na dzieła miłosierdzia. Ma dużo siłycharakteru i można na nim polegać. Jest więcej sprawiedliwy aniżeliwspaniałomyślny. Mężny, przezorny, odważny - jest to człowiek pogrążonyw swych myślach, dążący do zbierania wiedzy i osiągnięcia mądrości.Okazuje też pewne skłonności filozoficzne. Jego temperament i uczuciasą ogniste i porywające, a jego dobre serce przejawia się zarówno wsłowach jak i w czynach. Zdolnym jest do wysiłków wytrwałych. Umysłjego jest bardzo ruchliwy i wynalazczy, a zachowanie się może byćnieraz szorstkie - lecz serce zawsze poczciwe. Jest dobrymprzyjacielem. W wyborze swych przyjaciół często jednak popełnia błędy,ulegając pochlebcom lub też ludziom, którzy potrafią stać się muniezbędni. Jego sprawy sercowe rozwijają się podobnie i chociaż dośćliczne -nieraz są niefortunne. Nieraz żeni się poniżej swojej sfery,pragnąc mieć kogoś przy sobie, kto będzie ulegać jego woli - alenajczęściej okazuje się, że te przewidywania były mylne, a stanowiskożony po ślubie staje się coraz bardziej dominujące. Jak mówiliśmy -jego uczucia są gorące a sympatie wszechstronne. Pragnąłby, aby wszyscydookoła odczuwali do niego sympatię. Znajduje zadowolenie w tym, gdywidzi, że jego praca przynosi pożytek innym i wówczas zdolnym jest donajwiększych wysiłków. Jego ambicje nie są zbyt wielkie; przywiązanyjest do życia wiejskiego - lubi proste obyczaje i życie prymitywne. Comu grozi? Czekają go w życiu wielkie przejścia i prace uciążliwe atrudne. W związku z zawodem spotykają go nieporozumienia.

 

 

Imieniny


19 Kwietnia 2021
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Adolf, Adolfa,
Adolfina, Alf,
Cieszyrad, Czesław,
Czech, Czechasz,
Czechoń, Leon,
Leontyna, Pafnucy,
Tymon, Werner,
Włodzimierz
Do końca roku zostało 257 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 7 gościFazy Księżyca: "Nów"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Nów"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->