Cytat Dnia


Nie biegnij za szybko przez życie bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam, wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy.
Warto przeczytać


29 Lipca 


26 Listopada 


23 Czerwca 


14 Listopada 


LAURA 


 
16 Sierpnia

Jest impulsywny, nieco rozrzucony - ale w gruncie rzeczy ożywiają gożyczliwe uczucia w stosunku do swego otoczenia, a dobro innych maczęsto na celu. Skłonności jego są dość altruistyczne a także ikosmopolityczne. Interesuje się dobroczynnością publiczną a nie wahasię poświęcić swego czasu

na dzieła miłosierdzia. Ma dużo siłycharakteru i można na nim polegać. Jest więcej sprawiedliwy aniżeliwspaniałomyślny. Mężny, przezorny, odważny - jest to człowiek pogrążonyw swych myślach, dążący do zbierania wiedzy i osiągnięcia mądrości.Okazuje też pewne skłonności filozoficzne. Jego temperament i uczuciasą ogniste i porywające, a jego dobre serce przejawia się zarówno wsłowach jak i w czynach. Zdolnym jest do wysiłków wytrwałych. Umysłjego jest bardzo ruchliwy i wynalazczy, a zachowanie się może byćnieraz szorstkie - lecz serce zawsze poczciwe. Jest dobrymprzyjacielem. W wyborze swych przyjaciół często jednak popełnia błędy,ulegając pochlebcom lub też ludziom, którzy potrafią stać się muniezbędni. Jego sprawy sercowe rozwijają się podobnie i chociaż dośćliczne -nieraz są niefortunne. Nieraz żeni się poniżej swojej sfery,pragnąc mieć kogoś przy sobie, kto będzie ulegać jego woli - alenajczęściej okazuje się, że te przewidywania były mylne, a stanowiskożony po ślubie staje się coraz bardziej dominujące. Jak mówiliśmy -jego uczucia są gorące a sympatie wszechstronne. Pragnąłby, aby wszyscydookoła odczuwali do niego sympatię. Znajduje zadowolenie w tym, gdywidzi, że jego praca przynosi pożytek innym i wówczas zdolnym jest donajwiększych wysiłków. Jego ambicje nie są zbyt wielkie; przywiązanyjest do życia wiejskiego - lubi proste obyczaje i życie prymitywne. Comu grozi? Czekają go w życiu wielkie przejścia i prace uciążliwe atrudne. W związku z zawodem spotykają go nieporozumienia.

 

 

Imieniny


19 Września 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Alfons, Alfonsyna,
January, Konstancja,
Sydonia, Teodor,
Więcemir
Do końca roku zostało 104 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 3 gościFazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.