Cytat Dnia


Życie z drugim człowiekiem polega na tym, że zaczyna się lubić jego dziwactwa.


 
16 Sierpnia

Jest impulsywny, nieco rozrzucony - ale w gruncie rzeczy ożywiają gożyczliwe uczucia w stosunku do swego otoczenia, a dobro innych maczęsto na celu. Skłonności jego są dość altruistyczne a także ikosmopolityczne. Interesuje się dobroczynnością publiczną a nie wahasię poświęcić swego czasu

na dzieła miłosierdzia. Ma dużo siłycharakteru i można na nim polegać. Jest więcej sprawiedliwy aniżeliwspaniałomyślny. Mężny, przezorny, odważny - jest to człowiek pogrążonyw swych myślach, dążący do zbierania wiedzy i osiągnięcia mądrości.Okazuje też pewne skłonności filozoficzne. Jego temperament i uczuciasą ogniste i porywające, a jego dobre serce przejawia się zarówno wsłowach jak i w czynach. Zdolnym jest do wysiłków wytrwałych. Umysłjego jest bardzo ruchliwy i wynalazczy, a zachowanie się może byćnieraz szorstkie - lecz serce zawsze poczciwe. Jest dobrymprzyjacielem. W wyborze swych przyjaciół często jednak popełnia błędy,ulegając pochlebcom lub też ludziom, którzy potrafią stać się muniezbędni. Jego sprawy sercowe rozwijają się podobnie i chociaż dośćliczne -nieraz są niefortunne. Nieraz żeni się poniżej swojej sfery,pragnąc mieć kogoś przy sobie, kto będzie ulegać jego woli - alenajczęściej okazuje się, że te przewidywania były mylne, a stanowiskożony po ślubie staje się coraz bardziej dominujące. Jak mówiliśmy -jego uczucia są gorące a sympatie wszechstronne. Pragnąłby, aby wszyscydookoła odczuwali do niego sympatię. Znajduje zadowolenie w tym, gdywidzi, że jego praca przynosi pożytek innym i wówczas zdolnym jest donajwiększych wysiłków. Jego ambicje nie są zbyt wielkie; przywiązanyjest do życia wiejskiego - lubi proste obyczaje i życie prymitywne. Comu grozi? Czekają go w życiu wielkie przejścia i prace uciążliwe atrudne. W związku z zawodem spotykają go nieporozumienia.

 

 

Imieniny


16 Maja 2022
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Honorat,
Jan Nepomucen,
Jędrzej, Szymon,
Trzebomysł, Ubald,
Wieńczysław,
Wiktorian
Do końca roku zostało 230 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 4 gościFazy Księżyca: "Pierwsza kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pierwsza kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->