Cytat Dnia


Głupi ten, kto głupio robi...


 
17 Sierpnia

Gdy zabierze się do czegoś - gorliwie stara się doprowadzić dorealizacji pomyślnej, co mu się też przeważnie udaje. Nic nie robipołowicznie - wszystko spełnia z siłą, entuzjazmem, odwagą. Ma dobrąpamięć, stałym jest w swych poglądach, zarówno jak i sympatiach. Gdysię raz do kogoś

  uprzedzi - trudno mu taką antypatię wyperswadować.Przewidujący, pełen intuicji - potrafi być twórcą doskonałychprojektów; staje na czele dużych przedsiębiorstw, gdzie jego zdolnościorganizacyjne znajdują wydatne zastosowanie. Wady. Osoby urodzone w tymdniu poddają się swym namiętnościom bez zastanowienia, uganiają się zarozrywkami, a poczynania ich są nieraz niemądre. Taki człowiek w swychcelach życiowych nie okazuje tej stałości, co w sympatiach lubantypatiach - i nie lubi wysiłków wytrwałych. Lubi rozkosz i użycie -pławi się w zbytku. Dąży do chwały i wspaniałości - władczy, napuszony,pospieszny, samowolny - okazuje zaciętą wrogość wobec innych ludzi idlatego też nie zawsze można na nim polegać. Co mu grozi? Smak jegojest subtelny - interesuje się wszystkim co piękne - lecz niechaj sięstrzeże, bowiem w jego życiu słońce nie zawsze świecić będzie. Jestzbyt namiętny i wzruszający się - stąd też czekają go w życiuprzykrości przez osoby płci odmiennej. Niechaj unika podróży wodą -bowiem grozić mu będzie wówczas niebezpieczeństwo utonięcia. Jakwychować dziecko tak urodzone? Należy w nim rozwijać na wszelkiesposoby wolę i doświadczenie, ucząc go, w jaki sposób opanować może sweinstynkty i namiętności. Wcześnie również należy takie dzieckoprzyuczać do skromności i nie przejmowania się zbytniego własną osobą -do czego okazuje skłonności. Gdy w ten sposób opanuje swe ujemne cechycharakteru - może osiągnąć wysoki rozwój.

 

 

Imieniny


13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.Fazy Księżyca: "Trzecia kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Trzecia kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->