Cytat Dnia


W miłości pragniesz, by Ci wierzono, w przyjaźni by Cię rozumiano.
Warto przeczytać


Wierszyki miłosne I 


GRAŻYNA 


F 


ALICJA 


8 Marca 


 
19 Sierpnia

Bardzo ambitny - okazuje zdolności do zajmowania stanowiskodpowiedzialnych i potrafi wywierać swój wpływ na innych. Pełengodności - cieszy się wielkim autorytetem u swego otoczenia, na którepragnie wywierać wpływ organizacyjny. Szlachetny, wspaniałomyślny,uczuciowy - lubi wspaniałe

  przyjęcia i umie zabawiać swych gości.Zazwyczaj umie budzić sympatię do siebie u ludzi. Mało troszczy się oszczegóły ale całość jego przyjęć zawsze wypadnie doskonale. Każdy zjego gości może przejawiać swą całkowitą indywidualność - w niczym nieskrępowany. Jest to człowiek pracowity, dobry finansista, zręczny wsprawach przemysłu i handlu, wyróżniający się swymi zdolnościamipraktycznymi i wykonawczymi. Toteż urodziny dzisiejsze doskonałe są dlaludzi, którzy sprawują rządy nad innymi i w ogóle stoją na czelejakichś przedsiębiorstw, zatrudniających większą ilość pracowników.Wierzy w siebie jak i w ludzkość, a ponieważ jest dość wszechstronnym,przeto potrafi ocenić każdego wedle jego wartości i każdemu wyznaczyćodpowiednie dlań stanowisko. Interesuje się przeszłością, historią,dawnymi obyczajami, zbiera przedmioty okazałe i broń. Do czego powiniendążyć? Powinien rozwijać się stopniowo przez spokojne rozmyślanie izastanowienie się, unikając czynów zbyt pośpiesznych i impulsywnych.Rozwija się również przez cierpienie, zwłaszcza przykrości uczuciowe.Wady. W postępowaniu swym jest nadmiernie ognisty i impulsywny, lubispory, dowodzenia i dyskusje, a jego charakter jest dość kłótliwy.Umysł jego jest niespokojny, o tendencjach destrukcyjnych, zawsze gotówdo przeciwstawiania się, argumentowania, atakowania etc. Co mu grozi? Wgniewie może posunąć się do czynów gwałtownych i nawet kogoś zranić.Jemu grożą również napaści wrogów. Miejsca nisko położone nie są dlaniego bezpieczne. Do charakterystyki człowieka tak urodzonego trzebadodać, że interesuje się sztuką i często przyjaźni się z uczonymi iartystami. Dzięki swej pracy wytrwałej osiągnie wreszcie powodzenie ibędzie zbierać obfite żniwo swych wysiłków.

 

 

Imieniny


30 Maja 2020
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andonik, Feliks,
Ferdynand, Joanna,
Sulimir
Do końca roku zostało 216 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 1 gośćFazy Księżyca: "Nów"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Nów"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->