Cytat Dnia


Życie z drugim człowiekiem polega na tym, że zaczyna się lubić jego dziwactwa.
Warto przeczytać


Przemek 


31 Sierpnia 


8 Listopada 


Ambroży 


22 Lipca 


 
20 Sierpnia

Jest to człowiek miły, towarzyski i chętnie wymienia swe poglądy zprzyjaciółmi. Wypełnia go dobra wola, a w stosunku do swego otoczeniażywi jak najlepsze intencje. Wszechstronnie uzdolniony - jest egoistą ipotrafi w życiu codziennym dawać dowody swej prawości i bohaterstwa, cosprawia, że jest

  powszechnie lubianym i zyskuje łatwo uznanie. Jegoinstynkty społeczne są bardzo silnie rozwinięte. Bardzo jestprawdopodobnym, że będzie się starał powołać do życia jakieś partie,zrzeszenia lub towarzystwa - w celu współdziałania społecznego lub teżpodniesienia umysłowego swego otoczenia. Uprzejmy, gościnny - chociażczęsto niecierpliwy - okazuje dużo zdrowego rozsądku, a gdy sobie razjakiś cel wykreśli - dąży do niego z uporem i wytrwałością. W życiustosuje umiejętnie metody praktyczne, dzięki którym osiągniepowodzenie. Zycie domowe i rodzinne przyczynia się również do jegokariery. Ludzki, życzliwy - ma wielkie zdolności konstrukcyjne. Potrafiumiejętnie harmonizować największe przeciwieństwa. Ma licznychprzyjaciół. Jest zwolennikiem sportów - zwłaszcza polowania. Największepowodzenie czeka go we własnym kraju - niezbyt daleko od miejscaurodzenia. Może również osiągnąć powodzenie w związku z ziemią i jejproduktami (kopalnie, rolnictwo). Choroby. Jego organizm jest mocny inajczęściej cechuje go nadmiar sił życiowych. Skutecznie się opierachorobom - a w wypadku zasłabnięcia szybko przychodzi do zdrowia.Ewentualne choroby, jakie mu grozić mogą - to choroby serca.

 

 

Imieniny


16 Maja 2022
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Honorat,
Jan Nepomucen,
Jędrzej, Szymon,
Trzebomysł, Ubald,
Wieńczysław,
Wiktorian
Do końca roku zostało 230 dni.Fazy Księżyca: "Pierwsza kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pierwsza kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->