Cytat Dnia


Kłótnie kochanków umacniają ich miłość.
Warto przeczytać


25 Października 


16 Grudnia 


ALINA 


5 Kwietnia 


Bolesław 


 
20 Sierpnia

Jest to człowiek miły, towarzyski i chętnie wymienia swe poglądy zprzyjaciółmi. Wypełnia go dobra wola, a w stosunku do swego otoczeniażywi jak najlepsze intencje. Wszechstronnie uzdolniony - jest egoistą ipotrafi w życiu codziennym dawać dowody swej prawości i bohaterstwa, cosprawia, że jest

  powszechnie lubianym i zyskuje łatwo uznanie. Jegoinstynkty społeczne są bardzo silnie rozwinięte. Bardzo jestprawdopodobnym, że będzie się starał powołać do życia jakieś partie,zrzeszenia lub towarzystwa - w celu współdziałania społecznego lub teżpodniesienia umysłowego swego otoczenia. Uprzejmy, gościnny - chociażczęsto niecierpliwy - okazuje dużo zdrowego rozsądku, a gdy sobie razjakiś cel wykreśli - dąży do niego z uporem i wytrwałością. W życiustosuje umiejętnie metody praktyczne, dzięki którym osiągniepowodzenie. Zycie domowe i rodzinne przyczynia się również do jegokariery. Ludzki, życzliwy - ma wielkie zdolności konstrukcyjne. Potrafiumiejętnie harmonizować największe przeciwieństwa. Ma licznychprzyjaciół. Jest zwolennikiem sportów - zwłaszcza polowania. Największepowodzenie czeka go we własnym kraju - niezbyt daleko od miejscaurodzenia. Może również osiągnąć powodzenie w związku z ziemią i jejproduktami (kopalnie, rolnictwo). Choroby. Jego organizm jest mocny inajczęściej cechuje go nadmiar sił życiowych. Skutecznie się opierachorobom - a w wypadku zasłabnięcia szybko przychodzi do zdrowia.Ewentualne choroby, jakie mu grozić mogą - to choroby serca.

 

 

Imieniny


16 Grudnia 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Adelajda, Ado,
Albina, Alina,
Ananiasz, Bean,
Zdzisława
Do końca roku zostało 16 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.