Cytat Dnia


Życia nie można wybrać, ale można z niego cos zrobić.
Warto przeczytać


14 Lutego 


9 Maja 


Wojtek 


GRAŻYNA 


26 Września 


 
21 Sierpnia

Jest to idealista, człowiek głęboko religijny, poszukujący wzniosłychideałów i natchnień. Uwaga jego nieraz jest skierowana więcej na sprawyducha, aniżeli na doczesne materialne troski życiowe. Uprzejmy,przyjazny - lubi spokój i zgodę. Życie jego będzie spokojne i prawe.Wypełnią je czyny

  pożyteczne i miłość; przyjaciele będą mu wierni. Jegocharakter jest uprzejmy, miły, stały; umiejętnie toruje sobie drogę wżyciu. Poza tym jest odważny, przedsiębiorczy i obdarzony wrodzonąumiejętnością rządzenia innymi. Natura jego chociaż dobroduszna iszlachetna - jest również silnie uczuciowa, nie pozbawiona skłonnościzmysłowych i podlegająca uczuciom namiętnym. Jego zdolności są ponadmiarę przeciętną, zarówno w dziedzinie sztuki jak i w kierunku naukścisłych, chociaż wątpliwym jest, czy wybierze sobie karierę naukową,gdyż życie wywiera nań silny wpływ przyciągający. Może osiągnąć wysokistopień uduchowienia i wznieść się do odczucia prawdziwej miłościduchowej. Wady. Dzięki jego naturze uczuciowej serce może gozaprowadzić na bezdroża. Co mu grozi? Że jego umysł zostaniepochłonięty przez inne cele, do których nie zawsze może okazać sięuzdolniony i które w dodatku nie będą mu sprawiać przyjemności.Małżeństwa nieraz zawiera dwa, obydwa pomyślnie i jest dobrym ojcemrodziny. Czeka go szczęście w miłości i powodzenie w przyjaźni.Osiągnie cel swych ambicji i zakończy swój żywot w spokoju.

 

 

Imieniny


2 Lipca 2020
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Juda, Maria,
Martynian, Otto,
Piotr, Urban
Do końca roku zostało 183 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->