Cytat Dnia


Nikt nie urodził sie na swiat bez płaczu, nikt nie pyta człowieka, czy chce wejść, nikt nie pyta, czy chce wyjść.
Warto przeczytać


MONIKA 


15 Listopada 


FELICJA 


17 Kwietnia 


4 Listopada 


 
22 Sierpnia

Lubi porządek i ścisłość. Jest przy tym dość ambitny, chętnie przewodzinad innymi i wydaje rozkazy. Intelekt jego jest mocny, zarówno jak iwola. Okazuje duże zdolności praktyczne i dąży do zrobienia kariery.Charakter jego jest niezwykły, niecodzienny. Szczery, prawy,szlachetny, chętny do pomocy -

  gardzi wszystkim, co marne. Wierny,sympatyczny, okazuje w życiu dość dużo godności własnej i dumy.Odznacza się wielkim poczuciem odpowiedzialności, lubi sprawować władzęi dąży do tego, aby wywrzeć wpływ na swe otoczenie i posiąść jaknajwiększy autorytet. Doskonały analityk i krytyk - okazuje dużezdolności zarówno w kierunku teoretycznym, jak i praktycznym. Ma onwłasne swe projekty i plany, wedle których stara się układać swe życie.W literaturze czeka go powodzenie. Jego wady to pycha, urojenia,zbytnia buta i władczość. Zamiast działać i osiągać pomyślne realizacjeżyciowe - martwi się tylko i narzeka. Zbytnio skoncentrowany na swejwłasnej osobie cierpliwy bywa w stosunkach. Co mu grozi? Życie jegomoże tak się ułożyć, że nie przyniesie wielkiej korzyści ani sobie aniinnym. Raczej odznaczy się jako podwładny, aniżeli na stanowiskunaczelnym. Jak wychować dziecko tak urodzone? Wewnętrzna potęga dzieckatakiego jest bardzo duża, co łączy się ze wszechstronnymi zdolnościamii bardzo silnym poczuciem sprawiedliwości. Najsilniejsza struna, jakabrzmi w jego duszy - to miłość porządku i prawa - lecz wcześnie należysię starać o uświadomienie tego poczucia i rozwinięcie go w dziecku, comożna osiągnąć przez staranne wychowanie.

 

 

Imieniny


16 Października 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Ambroży, Aurelia,
Dionizy, Florentyna,
Galla, Gallina,
Gaweł, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Grzegorz, Radzisław
Do końca roku zostało 77 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->