Cytat Dnia


..Twoje palce niebo nachylają do mych rąk.
Warto przeczytać


17 Lutego 


25 Stycznia 


11 Czerwca 


29 Marca 


9 Marca 


 
25 Sierpnia

Umysł jego jest zimny, obojętny, bardzo logiczny w swym sposobiemyślenia o zamiłowaniach w kierunku matematyki. Nieraz tak się układamu życie, że zagłębiony w rozważaniach teoretycznych, wykazuje zbytmało uczuciowości, która by go więcej zbliżyła z ludźmi. Jest ciekawy,interesuje się

  różnymi zagadnieniami i nierzadko ma upodobanialiterackie. Bystry, przenikliwy, chętnie bada cudze tajemnice i łatwoprzenika ich treść. Stały, poważny nie jest jednak zbytnio religijny.Ma on dużo taktu i wykazuje duże zdolności zarówno dyplomatyczne, jak istrategiczne - i dlatego może mu się powieść zarówno w wojskowości, jaki w innych zawodach, wymagających współdziałania. Nieraz ma w sobiezbyt dużo inercji i poddaje się losowi, okazując niechęć do wysiłków.Łatwo staje się człowiekiem zrezygnowanym -pragnie odpoczywać i używaćprzyjemności. Wykazując pewien bezwład i bierność - niepewny jest co doswych celów życiowych i żyje bez określonego kierunku, ale mimowszystko, ma dużo wytrzymałości i potrafi okazywać opór niezwykły.Posiada przyrodzoną skłonność do mieszania się w sprawy innych ludzi iczęsto sieje pośród nich niezgodę. Lubi zmieniać miejsce pobytu. Zbraćmi jego stosunki najczęściej nie układają się pomyślnie. Co mugrozi? Z powodu nieumiejętnego prowadzenia gospodarstwa - w domuwłasnym oczekują go przykrości. Może być również narażony naoszczerstwa. Zazwyczaj nie robi zbyt wielkiej kariery życiowej - poczęści z powodu małej praktyczności, a po części również z powoduniepomyślnego układania się warunków życiowych oraz nie sprzyjającegootoczenia.

 

 

Imieniny


30 Marca 2020
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Amelia, Aniela,
Częstobor, Jan,
Kwiryna, Kwiryn
Do końca roku zostało 277 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->