Cytat Dnia


Głupi ten, kto głupio robi...


 
26 Sierpnia

Wyróżnia się swą niezwykłą wrażliwością oraz właściwościamimediumicznymi, a jego niezwykła intuicja graniczy z jasnowidzeniem.Jest to człowiek bardzo inteligentny i zręczny; cechuje go odwaga izimna krew. Chętnie opiekuje się słabszymi i pomaga potrzebującym.Usposobienie jego jest

  marzycielskie, a cele życiowe niezwykłe. Chociażdąży do uduchowienia - jego pogląd na życie jest materialistyczny. Możeokazywać zdolności literackie i dziennikarskie. W pracy swej jestbardzo płodny - tworzy obficie. Pracowity, dobrze orientuje się wprawach przyrody, interesuje się nauką, zwłaszcza chemią i lubiwszelkie doświadczenia i eksperymenty. Umysł jego jest niezwykle czynnyi przewidujący, co zapewnia mu obfite żniwo jego wysiłków życiowych.Mądry, przezorny - obejmuje umysłem szerokie horyzonty. Ma specjalnezdolności do rachunków, a także w kierunku handlowym i w tej dziedziniemoże liczyć na powodzenie. Chociaż jego usposobienie jest nieraz dośćbierne, zamknięte w sobie, jest jednak szczery, otwarty i prawy w swychczynach. Wady tych urodzin to zbytni egoizm i nadmiernie rozwiniętaskłonność do krytykowania innych. Interesując się nadmiernieszczegółami - tak urodzony człowiek nieraz się rozprasza i nie obejmujew dostatecznym stopniu całości. Gorliwy i pilny w swychprzedsięwzięciach - zawsze jest pełen nadziei i dobrej myśli. A jednakw życiu będzie narażony na ciężkie przejścia. Jednakże w końcu jegozamiary mogą się zrealizować pomyślnie i przynieść pomyślne rezultaty -jako skutki pracy wytrwałej. Jego śmierć może nastąpić za granicą.

 

 

Imieniny


13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.Fazy Księżyca: "Trzecia kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Trzecia kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->