Cytat Dnia


Jeżeli Boga nie ma, to trzeba go sobie wymyślić.


 
27 Sierpnia

Umysł jego oparty jest na mocnych podstawach zdrowego rozsądku.Charakter takiego człowieka jest dojrzały, poważny, a jego cele ipragnienia są bardzo racjonalne i słuszne - mogą też liczyć naspełnienie się w życiu. Bardzo interesuje go sztuka i to we wszelkichdziedzinach - i nieraz sam

  wykazuje zdolności artystyczne. Jest toczłowiek głęboki, o skłonnościach filozoficznych, obdarzony intuicją.Oddany jest swemu zawodowi i przywiązany do ojca. Metodyczny, chociażnieco egoistyczny, jest człowiekiem mądrym, zdolnym do pracy usilnej iwytrwałej. Obyczaje jego są dość proste, a w związku z ziemią możeosiągnąć powodzenie. Lubi rolnictwo i ma upodobania do życiawiejskiego. Dzięki rolnictwu, ziemi i jej produktom - może osiągnąćdoskonałe rezultaty materialne. Wady. Nieraz jest powierzchowny i zbytkonwencjonalny. Dużo wydaje niepotrzebnie. Do czego powinien dążyć?Niechaj więcej wierzy swej intuicji i głosowi ducha aniżeliprzeciwstawiającemu się im zimnemu rozsądkowi. Taki człowiek podobnyjest bowiem do niewierzącego Tomasza - pragnie obejrzeć - zanimuwierzy. Organizm jego jest dość mocny, ale trzeba dodać, że troski iniepokoje życiowe wywierają na zdrowie jego wpływ ujemny. Kto urodziłsię dzisiaj jest niezwykle wrażliwy i bardzo silnie odczuwa emanacjeinnych ludzi - toteż najbliższe otoczenie zawsze wywiera nań silnywpływ magnetyczny. Główną troską jego, o ile chodzi o zdrowie, powinnobyć racjonalne odżywianie się i dieta higieniczna, a to z powodu bardzodelikatnych kiszek, które stanowią najsłabszą stronę organizmu. Życieczłowieka urodzonego dzisiaj będzie pożyteczne dla społeczeństwa, zwiekiem zdobywa duże doświadczenie życiowe i żyje najczęściej długo. Wkońcu powiedzie mu się w życiu - otaczać go będzie dobrobyt tak, żebędzie mógł całą pełnią używać życiowych rozkoszy.

 

 

Imieniny


7 Kwietnia 2020
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Donat, Donata,
Epifaniusz, Hegezyp,
Herman, Przecław,
Rufin
Do końca roku zostało 269 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->