Cytat Dnia


Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy, ale na szukanie go warto poświęcić życie.
Warto przeczytać


18 Sierpnia 


25 Lutego 


23 Maja 


26 Listopada 


H 


 
29 Sierpnia

Dyskretnie potrafi wykorzystać nadarzające się możliwości życiowe.Aktywny, bardzo inteligentny, o zainteresowaniach wszechstronnych, jestniezwykle zdolnym obserwatorem i obiecującym eksperymentalistą. Jegoświatopogląd jest materialistyczny. Milczący, zamknięty w sobie,

mazdolności wynalazcze i chętnie zajmuje się studiami naukowymi.Zwłaszcza interesuje go chemia. Jest to człowiek sympatyczny, chętniesłużący innym swoją pomocą. Nastrojony pokojowo, wesoły, radosny, jestenergiczny, i lubi wszelkiego rodzaju rozrywki i przyjemności. Pełenufności, patrzy z nadzieją w przyszłość, i nie zraża się łatwo.Zazwyczaj bywa sumienny, lubi porządek i systematyczność. Chociażposiada łatwość dostosowywania się do warunków życiowych - nie zawszeczuje się szczęśliwy. Zazwyczaj bywa dość przystojny. Wiedzie mu się wmiłości: w małżeństwie natomiast mniej może być szczęśliwy. Trzebadodać, że małżeństwo wywiera na niego wpływ całkiem specjalny - gdyżdzięki swej niezwykłej wrażliwości silnie popada pod wpływ żony, któraswą zmysłowością lub czystością działa nań niezwykle silnie. Związkinajlepsze z osobami urodzonymi w czasie od 22 grudnia do 21 stycznia iod 20 kwietnia do 21 maja. Pod względem pokarmu jest bardzo wymagającyi nieraz wykazuje zamiłowanie do specjalnej diety. Jednakże pokarmynajprostsze są dla niego najlepsze; potrzebuje również pełni świeżegopowietrza. Wystrzegać się natomiast powinien przyjmowania do wewnątrzwszelkich lekarstw ostrych, gdyż delikatny jego organizm zbyt silnie nanie reaguje. Wady. Jego natura wykazuje nieraz zbyt mało stałości. Wwalkach życiowych brak mu często zarówno wytrwałości, jak i odwagi.

 

 

Imieniny


19 Października 2018
Piątek
Imieniny obchodzą:
Ferdynand, Fryda,
Pelagia, Pelagiusz,
Piotr, Siemowit,
Skarbimir, Toma,
Ziemowit
Do końca roku zostało 74 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 10 gościFazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.