Cytat Dnia


Jeśli ludzie się zakochują, to nie z powodu grawitacji
Warto przeczytać


10 Kwietnia 


28 Marca 


DIANA 


IDA 


12 Listopada 


 
29 Sierpnia

Dyskretnie potrafi wykorzystać nadarzające się możliwości życiowe.Aktywny, bardzo inteligentny, o zainteresowaniach wszechstronnych, jestniezwykle zdolnym obserwatorem i obiecującym eksperymentalistą. Jegoświatopogląd jest materialistyczny. Milczący, zamknięty w sobie,

mazdolności wynalazcze i chętnie zajmuje się studiami naukowymi.Zwłaszcza interesuje go chemia. Jest to człowiek sympatyczny, chętniesłużący innym swoją pomocą. Nastrojony pokojowo, wesoły, radosny, jestenergiczny, i lubi wszelkiego rodzaju rozrywki i przyjemności. Pełenufności, patrzy z nadzieją w przyszłość, i nie zraża się łatwo.Zazwyczaj bywa sumienny, lubi porządek i systematyczność. Chociażposiada łatwość dostosowywania się do warunków życiowych - nie zawszeczuje się szczęśliwy. Zazwyczaj bywa dość przystojny. Wiedzie mu się wmiłości: w małżeństwie natomiast mniej może być szczęśliwy. Trzebadodać, że małżeństwo wywiera na niego wpływ całkiem specjalny - gdyżdzięki swej niezwykłej wrażliwości silnie popada pod wpływ żony, któraswą zmysłowością lub czystością działa nań niezwykle silnie. Związkinajlepsze z osobami urodzonymi w czasie od 22 grudnia do 21 stycznia iod 20 kwietnia do 21 maja. Pod względem pokarmu jest bardzo wymagającyi nieraz wykazuje zamiłowanie do specjalnej diety. Jednakże pokarmynajprostsze są dla niego najlepsze; potrzebuje również pełni świeżegopowietrza. Wystrzegać się natomiast powinien przyjmowania do wewnątrzwszelkich lekarstw ostrych, gdyż delikatny jego organizm zbyt silnie nanie reaguje. Wady. Jego natura wykazuje nieraz zbyt mało stałości. Wwalkach życiowych brak mu często zarówno wytrwałości, jak i odwagi.

 

 

Imieniny


21 Stycznia 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Epifani,
Jarosław, Jarosława,
Jerosława, Marcela
Do końca roku zostało 345 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 6 gościFazy Księżyca: "Pierwsza kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pierwsza kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.