Cytat Dnia


..Twoje palce niebo nachylają do mych rąk.
Warto przeczytać


6 Czerwca 


ALDONA 


22 Listopada 


SALOMEA 


"O" 


 
1 Września

W jego naturze dużo jest posłuszeństwa i skromności. Odczuwapodświadome dążenie do wszystkiego co czyste, idealną tęsknotę do tegoco wzniosłe proporcjonalne, piękne w kształtach. Wynalazczy, zręczny wewszelkich studiach naukowych - odznacza się swym zamiłowaniem

  domedycyny i chemii. Styl jego jest płynny i jasny, a jego zdolnościpisarskie mogą osiągnąć wysoki poziom rozwoju i przynieść mu uznanieogólne. Zazwyczaj szybko też robi karierę w życiu gdyż mimo swąskromność - wykazuje dużą zręczność w każdej sytuacji życiowej, gdziemożna coś zarobić. Bardzo interesuje się higieną i nieraz też skłonnyjest do przesady pod względem jej zachowania, sposobów odżywiania,diety itp. co potęguje się z wiekiem. Najczęściej jednak sam cierpi nachoroby urojone, których symptomów doszukuje się u siebie starannie.Często też mówi o tych swoich urojeniach chorobowych - a dzięki dużejsile wyobraźni jaką posiada -może nawet zachorować naprawdę. Szukawówczas pociechy w opowiadaniu wszystkim o swym cierpieniu - staje siębardzo pretensjonalny i nie zwracający uwagi na cierpienia innych. Comu grozi? Straty majątkowe, od których nie będzie się umiał ustrzec.Jego małżeństwo - może okazać się niezbyt pomyślne, a żona może byćdość gniewna i nie mająca zbytniej ochoty do zajęć domowych. Trzebadodać, że takie wskazówki na każdy dzień roku muszą być z natury rzeczytylko bardzo ogólne, i nie wykluczają bynajmniej poszczególnychwypadków całkiem odrębnych - zależnie od horoskopu i charakteruposzczególnego człowieka. Wady. Jest to charakter dość bierny - nieprzejmuje się zbytnio swymi obowiązkami i nieraz traktuje je tylko "abyzbyć". Przywiązany do zbytku i użycia - nie lubi się wysilać i zbytłatwo wybucha gniewem.

 

 

Imieniny


30 Marca 2020
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Amelia, Aniela,
Częstobor, Jan,
Kwiryna, Kwiryn
Do końca roku zostało 277 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->