Cytat Dnia


Nie kocham cię za to kim jesteś, ale za to jaki jesteś kiedy przebywam z tobą.
Warto przeczytać


6 Stycznia 


11 Maja 


9 Września 


Rafał 


"S" 


 
2 Września

Towarzyski, usposobiony wspaniałomyślnie - chociaż nie posiada zbytsilnej woli - jest na ogół pracowity a w życiu dość szczęśliwy.Praktyczny a jednak usposobiony filozoficznie - posiada zdolnościkonstrukcyjne. Ostrożny, krytyczny, dyplomatyczny, wynalazczy -troszczy się o swe sprawy i

  umie koło nich chodzić. A jednak mimo całąswą zdolność do interesów nie zawsze orientuje się jednak w ludzkiejchciwości i pożądliwości - i stąd łatwo może zostać oszukanym. Cechujego wrażliwość niezwykła - i dzięki temu z wiekiem staje się corazbardziej zamkniętym w sobie, pogrążając się w rozmyślaniach samotnych.Lubi wszystko co niezwykłe, dziwne, niecodzienne. Interesuje sięrównież badaniami przyrodniczymi. Szlachetny, uprzejmy - rozmiłowanyjest w podróżach. Okazuje skłonności do oszczędności. Dzięki swejharmonijnej i sympatycznej naturze - przyciąga do siebie zarównoprzyjaciół jak i pieniądze. Zdobywanie środków materialnych dość łatwomu przychodzi - ale nie zawsze potrafi z nich uczynić mądry użytek.Dzięki intrygom kobiecym - może mieć z tego powodu nieraz przykrości.Czego się strzec winien? Niechaj nie poddaje się zbytnio namiętnościom,gdyż z tej strony grozi mu w życiu niebezpieczeństwo. Zawód dlańnajlepszy wymagający inteligencji i zdolności analitycznych. Może byćdobrym urzędnikiem, kupcem, doktorem, nauczycielem, agronomem a także iartystą. Czeka go w życiu powodzenie, które osiągnie bez wielkichwysiłków. Będzie zbierać żniwo - chociaż nie troszczył się o siew.

 

 

Imieniny


20 Marca 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Aleksander,
Aleksandra, Ambroży,
Anatol, Bogusław,
Cyriaka, Eufemia,
Klaudia, Patrycjusz,
Ruprecht, Wasyl,
Wincenty
Do końca roku zostało 287 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 17 gościFazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.