Cytat Dnia


Życie z drugim człowiekiem polega na tym, że zaczyna się lubić jego dziwactwa.
Warto przeczytać


Edward 


Wiktor 


Henryk 


27 Marca 


29 Września 


 
5 Września

Posiada on dużą wyobraźnię, nastrojony romantycznie - posiadausposobienie poetyckie, wysokie ideały i może wznieść się do wyżynducha. Jest to gorliwy zwolennik sztuk pięknych - muzyki, poezji,malarstwa. Pożyteczny to człowiek, spokojny, miły, o uprzejmym,ujmującym, szlachetnym

  charakterze. Nie jest zbyt energiczny - ale mimoto działa na ludzi, a wpływ jego odczuwają wszyscy dookoła. Naotoczenie swe działa bowiem bezpośrednio - swą wewnętrzną harmonią iumiejętnością pzekonywania. Chociaż jest dość wynalazczy, metodyczny ikrytyczny - brak mu jednak wiary w siebie i zbytnio zgłębia się wdrobiazgach. Dowcipny, wesoły - lubi wszelkie rozsądne, przyzwoiterozrywki i chętnie odbywa wycieczki w miłym towarzystwie. Lubi roślinyi ogrodnictwo. Skłonny do sarkazmu nieraz okazuje chytrość. Posiadadobre zdolności organizacyjne, krasomówcze, literackie. Choroby. Wmłodości nieraz dość słabowity - później staje się znacznie zdrowszym.Jego organizm wykazuje skłonność do nerwowych cierpień kiszek ineurastenii. Staranna dieta ma dla jego organizmu duże znaczenie. Co mugrozi? W pierwszej połowie życia nieraz ma do zwalczenia wieleprzeciwności. Później grożą mu straty przez krewnych. Będzie narażonymna intrygi wrogów, którzy jednak nie będą w stanie zaszkodzić mu nastałe. Wyjdzie zwycięzcą z walk życiowych. Nieraz się też tak składa,że jego rodzice odnoszą się doń zbyt surowo, może utracić swedziedzictwo. Uczuciowy, oddany miłości - jest zwolennikiem wszystkiegoco piękne, lubi młodzież, piękne kobiety, miłe towarzystwo i potrafirozweselać swe otoczenie. Lubiany ogólnie - dąży do użycia. Lepiej musię powiedzie na stanowisku podrzędnym, aniżeli na naczelnym. Może wżyciu zdobyć majątek i używać go w spokoju.

 

 

Imieniny


16 Maja 2022
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Honorat,
Jan Nepomucen,
Jędrzej, Szymon,
Trzebomysł, Ubald,
Wieńczysław,
Wiktorian
Do końca roku zostało 230 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 3 gościFazy Księżyca: "Pierwsza kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pierwsza kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->