Cytat Dnia


Radość jest matką wszystkich cnót.


 
6 Września

Jest to człowiek praktyczny, pozbawiony jednak wyobraźni; pracowity iprawy - usposobiony jest dość biernie. Nie dąży do panowania nad innymii nie pragnie wysuwać się na pierwsze miejsce. Raczej idzie w życiudrogą utorowaną przez innych i nie wykazuje wielkich ambicji. Dąży ondo zdobycia

  majątku - w czym mu się przeważnie wiedzie - zwłaszcza wzawodach, w których występuje jako podwładny lub też działa w mniejszymalbo większym stopniu pod kierunkiem pzeło-żonego lub wyżej stojącego.Może również zajmować pozycję wybitną i mieć podwładnych - ale sam -jako szef - będzie jeszcze przed kimś odpowiedzialny. Czasami tazależność przyjmuje formy współdziałania. Gdy będzie pozostawionym samsobie - nie zawsze potrafi być dobrym przełożonym i w jegozarządzeniach dadzą się odczuwać jakieś dysonanse: brak wiary w siebie,pomyłki we wnioskowaniu itp. Najlepiej czuje się wówczas, gdy otrzymujeporadę, pomoc lub kierunek od kogoś innego. W pracy swej gorliwy -potrafi poświęcać się dla innych. Łagodny, uprzejmy, ostrożny,zamknięty w sobie - okazuje zainteresowanie wschodem i jego obyczajami.Obrotny - potrafi umiejętnie dostosowywać się do warunków życiowych.Jego zdolności są wszechstronne. Przywiązanym jest do ogniska domowego,ale jego życie rodzinne nierzadko jest dysharmonijne, a nieporozumieniawywołują rozłączenia i rozstania. Własność zdobywa tylko z trudem ipowoli i nieraz z powrotem traci. Często zawiera małżeństwo nie zmiłości lecz z innych względów. Dzieci zazwyczaj ma niewiele. Częstozmienia miejsce pobytu. Co mu grozi? Niebezpieczeństwo skaleczenia izależności życiowej od innych. Może być wystawionym naniebezpieczeństwo w krótkich podróżach. Pracuje gorliwie - ale jegowysiłki mogą mu osobiście przynieść tylko niewielkie rezultaty.

 

 

Imieniny


10 Sierpnia 2022
Środa
Imieniny obchodzą:
Asteria, Bernard,
Bogdan, Borys,
Filomena,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Prochor,
Wierzchosław
Do końca roku zostało 144 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->