Cytat Dnia


Klasyka to książki, które każdy chciałby zanać ale nik nie chce ich czytać.
Warto przeczytać


EWELINA 


ALINA 


Henryk 


2 Sierpnia 


14 Lutego 


 
7 Września

Szlachetny, pełen miłości i poświęcenia się - chętnie spełnia każdąpracę, skoro wie o tym, że przyniesie ona korzyści innym. Czuły,uczuciowy, oddany - ma charakter łagodny, nierzadko bojaźli-wy - prawiekobiecy. Jest niezwykle wrażliwy i te swoje zdolności może rozwinąć dopoziomu wysokiego.

  Mimo skłonności do światopoglądu materialistycznego- gdy raz wkroczy na drogę rozwoju duchowego - czyni na niej szybkiepostępy. Od razu ujmuje podstawy życia duszy i może zostać dobramnauczycielem filozofii, wykładać o nieśmiertelności duszy lub też byćnatchnionym lekarzem. Jest zwolennikiem sztuki, poezji i sam przejawianierzadko w tym kierunku zdolności. Dużo przebywa za granicą. Bystryobserwator, zręczny wykonawca, dobry rysownik - potrafi nieraz dużozdziałać w życiu. Poddając się impulsom swej natury - nigdy nie pracujemechanicznie, nawet gdy działa pod rozkazami innych, przejawiajączawsze pewną oryginalność. Przyjmuje polecenia, lecz wykonuje je wedlewłasnych projektów. Wesoły, nieostrożny, lubi użycie i zbytek, a jednakwszyscy będą go wyróżniać za jego kobiecą prawie czułość i delikatność.Chętnie bada wszystko i doświadcza, starając się oddzielić plewy odziarna, a jego zdolność rozróżniania wyraża się bardzo silnie w życiu.Co mu grozi? Gdy nie rozwija się duchowo i jest tylko materialistą-wówczas staje się bardzo krytycznym, arbitralnym, egoistycznym. Zpowodu zaś swej wielkiej wrażliwości, która może nawet graniczyć zbojaźliwością - może zostać odsuniętym na miejsce drugorzędne wmomencie krytycznym i w ten sposób utraci stanowisko, które mu sięwłaściwie należy. Zdrowie jego jest dość dobre, co pozwala mu często napracę wytrwałą i intensywną. Największym niebezpieczeństwem dla zdrowiajest też przepracowanie się lub zagłębienie w czysto praktyczne sprawy,co może nawet uczynić go sceptycznym i niesympatycznym.

 

 

Imieniny


3 Grudnia 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Franciszek, Kasjan,
Ksawery, Lucjusz,
Unimir
Do końca roku zostało 29 dni.Fazy Księżyca: "Między pełnią a trzecią kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pełnią a trzecią kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->