Cytat Dnia


Nikt nie urodził sie na swiat bez płaczu, nikt nie pyta człowieka, czy chce wejść, nikt nie pyta, czy chce wyjść.
Warto przeczytać


ZOFIA 


22 Marca 


12 Czerwca 


14 Kwietnia 


EMILIA 


 
8 Września

Będzie mieć dużo przyjaciół, a w jego życiu związki z innymi będąodgrywać dużą rolę i przyniosą mu znaczne korzyści. Nawet nie dążąc dotego specjalnie - będzie łączyć ze sobą we współpracy ludzi, którym toprzyniesie pożytek - i wszyscy wyjdą na tym jak najlepiej. Mocno trzymasię swych zasad.

  Towarzyski, obrotny, o silnych instynktach społecznych- wykazuje wszechstronne zainteresowania umysłowe. Pomimo światopoglądumaterialistycznego, jaki stosuje w życiu praktycznym - nie jestpozbawiony wyższych zainteresowań i nieraz wykazuje tendencjemetafizyczne, dążąc do tego, aby się uduchowić i zdobyć mądrośćprawdziwą. Trzeba jednak zaznaczyć, że wszystkie cechy powyższe odnosząsię do typu wyżej rozwiniętego. Typ nierozwinięty natomiast wykazujenadmierną skłonność do krytykowania innych, a jego krytyka zawsze jestobciążająca i hamująca. Człowiek rozwinięty - jasno patrzy naprzód,rozróżniając najdrobniejsze szczegóły w dziele, które ma zostaćdokonanym, i doskonale przewiduje wszelkie praktyczne możliwościrealizacji. Natomiast typ prymitywny widzi wszędzie tylko trudności niedo przezwyciężenia i błędy - a z lubością dopatruje się ich wprojektach i czynach innych ludzi. Rozwinięty - człowiek tak urodzonynigdy nie pragnie pochwał. Nie-rozwinięty - nigdy ich nie udziela -zawsze mu się coś nie podoba... Wadą jego jest również zbytnia cześćdla władzy i majątku. Zwraca wielką uwagę na zewnętrzną stronę życia ipragnąłby zawsze robić na ludziach jak najlepsze wrażenie. Dzięki temunieraz udaje, przesadza a nawet robi długi - aby tylko wykazać się wnajlepszym świetle. Chętnie bawi się w przepowiadanie tego co będzie,ale ponieważ najczęściej jest materialistą, a jego intuicja wówczas niedopisuje - przeto jego przepowiednie się nie spełniają. Lubi polowanie.Jak mówiliśmy - wiedzie mu się w związkach z innymi. Gorliwie dąży docelów odległych i ugania się za szczęściem. Co mu grozi? Czeka go wżyciu dużo wysiłków, a jego spekulacje mogą nie zostać uwieńczonepowodzeniem.

 

 

Imieniny


16 Października 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Ambroży, Aurelia,
Dionizy, Florentyna,
Galla, Gallina,
Gaweł, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Grzegorz, Radzisław
Do końca roku zostało 77 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 3 gościFazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->