Cytat Dnia


Tak bardzo pragniemy urzeczywistnienia marzeń, ale w chwili ich spełnienia nie wiemy co z nimi zrobić.
Warto przeczytać


E 


1 Maja 


7 Stycznia 


FRANCISZKA 


14 Grudnia 


 
8 Września

Będzie mieć dużo przyjaciół, a w jego życiu związki z innymi będąodgrywać dużą rolę i przyniosą mu znaczne korzyści. Nawet nie dążąc dotego specjalnie - będzie łączyć ze sobą we współpracy ludzi, którym toprzyniesie pożytek - i wszyscy wyjdą na tym jak najlepiej. Mocno trzymasię swych zasad.

  Towarzyski, obrotny, o silnych instynktach społecznych- wykazuje wszechstronne zainteresowania umysłowe. Pomimo światopoglądumaterialistycznego, jaki stosuje w życiu praktycznym - nie jestpozbawiony wyższych zainteresowań i nieraz wykazuje tendencjemetafizyczne, dążąc do tego, aby się uduchowić i zdobyć mądrośćprawdziwą. Trzeba jednak zaznaczyć, że wszystkie cechy powyższe odnosząsię do typu wyżej rozwiniętego. Typ nierozwinięty natomiast wykazujenadmierną skłonność do krytykowania innych, a jego krytyka zawsze jestobciążająca i hamująca. Człowiek rozwinięty - jasno patrzy naprzód,rozróżniając najdrobniejsze szczegóły w dziele, które ma zostaćdokonanym, i doskonale przewiduje wszelkie praktyczne możliwościrealizacji. Natomiast typ prymitywny widzi wszędzie tylko trudności niedo przezwyciężenia i błędy - a z lubością dopatruje się ich wprojektach i czynach innych ludzi. Rozwinięty - człowiek tak urodzonynigdy nie pragnie pochwał. Nie-rozwinięty - nigdy ich nie udziela -zawsze mu się coś nie podoba... Wadą jego jest również zbytnia cześćdla władzy i majątku. Zwraca wielką uwagę na zewnętrzną stronę życia ipragnąłby zawsze robić na ludziach jak najlepsze wrażenie. Dzięki temunieraz udaje, przesadza a nawet robi długi - aby tylko wykazać się wnajlepszym świetle. Chętnie bawi się w przepowiadanie tego co będzie,ale ponieważ najczęściej jest materialistą, a jego intuicja wówczas niedopisuje - przeto jego przepowiednie się nie spełniają. Lubi polowanie.Jak mówiliśmy - wiedzie mu się w związkach z innymi. Gorliwie dąży docelów odległych i ugania się za szczęściem. Co mu grozi? Czeka go wżyciu dużo wysiłków, a jego spekulacje mogą nie zostać uwieńczonepowodzeniem.

 

 

Imieniny


1 Sierpnia 2021
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Brodzisław, Justyn,
Konrad, Konrada,
Nadia, Piotr
Do końca roku zostało 153 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 6 gościFazy Księżyca: "Pełnia"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pełnia"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->