Cytat Dnia


Jeżeli Boga nie ma, to trzeba go sobie wymyślić.
Warto przeczytać


Herbert 


3 Lutego 


Szymon 


O 


ANTONINA 


 
9 Września

Potrafi rozwinąć wielką wytrwałość, przezwyciężyć wszelkie trudności iprzeszkody, i dlatego też wychodzi obronną ręką z przewrotów życiowych,a po doznanej klęsce - szybko się podnosi. Wyróżnia się swym daremobserwacji, umiejętnością rozróżniania i analizy jak i wrodzonymizdolnościami

  filozoficznymi. Milczący, zamknięty w sobie, bardzorozsądny, ostrożny - stopniowo zdobywa wielką mądrość i dochodzi domajątku. Doskonale umie opowiadać, ma oryginalne, niecodzienne idee ipomysły, okazując zdolności zarówno krasomówcze jak i literackie. Jakopisarz lub literat może wznieść się na wyżyny talentu - również i jakomówca publiczny lub muzyk. Ma wrodzone zdolności do chemii, a okazujerównież zamiłowanie do rolnictwa. Ponieważ doskonale orientuje się wsprawach publicznych i wyczuwa pragnienia szerokiej publiczności - możeosiągnąć powodzenie jako wydawca lub redaktor czasopism. Wynalazczy,pracowity, czujny, bystry - kieruje się w swym życiu myślą oprzeszłości, a jego projekty odznaczają się swą praktycznością. Wady.Umysł jego nieraz jest nieco kłótliwy, nastrojony opozycyjnie. Do czegopowinien dążyć? Niechaj nie pobłaża sobie i nie pogrąża się wbezczynności, gdyż może się narazić na duże straty Jest lubianym przezpodwładnych, a jego życie najczęściej układa się pomyślnie,zabezpieczone jest przed większymi przykrościami, a horoskopy naprzyszłość są dodatnie. W życiu religijnym pragnie wszystko wyjaśnić ianalizować myślowo. Nie lubi złożonych rytuałów i teologicznychdociekań - zapatrując się na wszystko z punktu widzenia celowościczysto praktycznej i użyteczności.

 

 

Imieniny


7 Kwietnia 2020
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Donat, Donata,
Epifaniusz, Hegezyp,
Herman, Przecław,
Rufin
Do końca roku zostało 269 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->