Cytat Dnia


Nie przyszła góra do Mahometa, Mahomet przyszedł do góry.
Warto przeczytać


12 Marca 


4 Kwitnia 


11 Lutego 


Grzegorz 


IZABELA 


 
10 Września

Im więcej będzie rozwijać swe zdolności krytyczne i analityczne -tymwiększą mądrość zdobędzie. Bowiem jego najważniejszą cechą wewnętrznąjest umiejętność rozróżniania dobrego od złego, pożytecznego odszkodliwego itp. Aktywny we wszystkim co dotyczy interesów, przejmujesię swymi

  sprawami zawodowymi i potrafi mądrze realizować w życiu sweprojekty i zamiary. A jednak mimo całą swą praktyczność życiową - jestto człowiek myślący, chętnie oddający się pracy dla dobra społecznego.Jest bardzo wrażliwy i cechują go silne uczucia sympatii i antypatii.Łagodny, przyjazny, dobry człowiek - życzliwie odnosi się do młodzieży,jest zwolennikiem przyrody i życia wiejskiego, zbliżonego do natury.Życzliwy, troskliwy, otacza chętnie opieką słabszych i potrzebującychpomocy. Przywiązany jest do rodziny. Mimo swą wierność i poświęceniesię dla przyjaciół - rzadko im się zwierza. Jego zdolności umysłowe sąwybitne; lubi studia poważne i rozmyślania samotne. W związku z ziemiąi jej produktami może osiągnąć powodzenie w rolnictwie, leśnictwie,ogrodnictwie lub górnictwie. Do czego powinien dążyć? Niechaj unikazbytniego zamykania się w sobie i niezdecydowania, gdyż inaczej staniesię oziębłym i niesympatycznym a jednocześnie może okazywać zbytniąchwiejność i wahanie się. Pragnie być popularnym i dąży do tego,hołdując ogólnie przyjętym poglądom. Mimo to jednak właśnie z powoduszerszej publiczności może być narażonym na przykrości. Grozi murozłączenie z towarzyszami lub osobami kochanymi. Organizm jego jestdość mocny, ale wyróżnia się swą niezwykłą wraź- liwością kiszek; pewnepotrawy, które inni mogą spożywać bezkarnie -mogą się okazać dlańszkodliwe. Zwłaszcza należy zachować ostrożność w stosunku do potrawostrych, korzeni, pieprzu, octu etc, a także unikać lekarstw o silnymdziałania chemicznym. Życie człowieka dziś urodzonego bywa najczęściejdługie i pomyślne, a w wieku późniejszym korzysta z pomyślnychrezultatów swej pracy wytrwałej i zbiera owoce swej przewidującejostrożności.

 

 

Imieniny


27 Maja 2020
Środa
Imieniny obchodzą:
Beda, Izydor, Jan,
Juliusz, Lucjan,
Magdalena, Radowit
Do końca roku zostało 219 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 2 gościFazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->