Cytat Dnia


Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.
Warto przeczytać


8 Lutego 


Alfons 


29 Maja 


Lucjan 


Feliks 


 
11 Września

Uczynny, wspaniałomyślny, w dużym stopniu interesuje się sprawamiinnych ludzi, interesami przyjaciół, a zwłaszcza ich przygodamimiłosnymi, chętnie pośredniczy w zawieraniu lub w ich zrywaniu. Potrafipoświęcić się dla swego otoczenia i pracować gorliwie dla dobra innych,a w razie potrzeby

  otacza ich opieką i służy pomocą. Starannie strzeżeswych tajemnic, a również troskliwie czuwa nad tajemnicami swychprzyjaciół. Zdolny i zręczny jest we wszelkich swoich poczynaniach:doskonale układa plany i obmyśla swe projekty. Może zostać dobrymuczonym, zdolnym muzykiem. Porządny, metodyczny, interesuje sięmedycyną i może zostać dobrym doktorem lub magnetyzerem. Umysł jegojest bystry, przenikliwy, przedsiębiorczy, a w studiach naukowych możeokazać dużą wytrwałość. Wady. Chociaż jego zachowanie się jestnajczęściej proste i naturalne, bywa również dość szorstki. Charakterbowiem posiada nieco fanatyczny, usposobiony jest krytycznie i bywacierpki, wykazując nieraz brak delikatności. Mimo to jednak odznaczasię swą ścisłością i jest człowiekiem prawym za co zyskuje uznanieotoczenia. Można na nim polegać. Lubi sport i życie wiejskie -rolnictwo, ogrodnictwo, hodowlę zwierząt i roślin. Pragnie zachować swąniezależność życiową, ale trudno przychodzi mu ją zdobyć. Jestpracowity, jego wysiłki przyniosą rezultaty pomyślne, ale trzeba dodać,że lepszym jest podwładnym, aniżeli kierownikiem. Kobieta urodzona dniatego ubiera się starannie i chętnie przoduje innym w modzie. Uczuciowa,chętnie poświęcająca się dla rodziny - okazuje jednakże dużo ambicjitowarzyskich i jest zwolenniczką arystokracji. Ma ona jak najlepszeintencje i dąży do celów wysokich, ale łatwo ulega zniechęceniu.Najlepsze związki tworzy z osobami urodzonymi od 22 grudnia do 21stycznia i od 20 kwietnia do 21 maja.

 

 

Imieniny


30 Czerwca 2022
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Alpinian,
Ciechosława, Cyryl,
Emilia, Lucyna,
Marcjal
Do końca roku zostało 185 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 6 gościFazy Księżyca: "Trzecia kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Trzecia kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->