Cytat Dnia


Głupi ten, kto głupio robi...


 
12 Września

Czujny, bystry, zawsze stoi na straży swych interesów i gotów jest doobrony przed atakami wrogów. Nie obawia się jednak innych ludzi, żyjącstale w głębokim przekonaniu o swej wyższości nad innymi i w pełnympoczuciu własnej siły. Nie unika oponentów, lecz czeka cierpliwie naich ataki, a nieraz sam

  je nawet prowokuje. Pierwszy nie wkracza napole walki, ale ostatni z niego schodzi. Mądry to człowiek,wyróżniający się swą wyższością umysłową nad innymi. Usposobionykrytycznie, zamiłowany jest we wszelkich studiach. Lubi lekturęwszelkiego rodzaju i jest składnicą wiadomości. Poważny, zastanawiającysię, jest zdolnym myślicielem. Jest przy tym niezwykle wrażliwy i czułyna swe otoczenie. Odznacza się wytrwałością; we wszystkich swychczynach jest bardzo gruntowny i może się w życiu wznieść wysoko, dziękiwłasnym swym zasługom. Ma zdolności handlowe, a w tym, co odnosi się dorachunków i matematyki okazuje dużo intuicji. Organizm jego jestwrażliwy. Wie on o tym i nieraz wykazuje przesadną troskę w sprawachdiety, czystości pokarmów i sposobu ich przygotowania. Najbardziejwrażliwą częścią organizmu okazują się nieraz kiszki. Zdrowie jego jestdość dobre, co pozwala mu pracować wytrwale i usilnie. Wady.Niepotrzebnie miesza się w sprawy innych ludzi, powodującnieporozumienia i rozdźwięk. Łatwo przeciwstawia się innym i wywołujeopozycje. Wszystko to może wywołać znaczne zamieszanie, które może muzaszkodzić w karierze. Co mu grozi? Może być narażony na walkę ztajnymi wrogami. A jego predyspozycja do wywoływania nieporozumień lubwszczynania sporów występuje specjalnie w związku z zagranicą lubcudzoziemcami. Najczęściej nie robi wielkiej kariery.

 

 

Imieniny


13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.Fazy Księżyca: "Trzecia kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Trzecia kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->