Cytat Dnia


Jeżeli światło jest pierwszą miłością życia, czyż miłość nie jest pierwszym światłem serca?.
Warto przeczytać


IGA 


12 Września 


13 Kwietnia 


30 Maja 


25 Marca 


 
13 Września

Nie jest to bynajmniej człowiek popadający w krańcowość, leczprzeważnie zrównoważony, o głowie jasnej i otwrtej. Spokojnie, bezostentacji zabiera się do dzieła i nie okazuje żadnejpretensjonalności. Nie odznacza się specjalną ambicją i nie ugania sięza sławą lub uznaniem, ale postępuje w sposób

  naturalny. W miaręnadarzających się okazji życiowych - w sposób jak najprostszy zabierasię do czynu. Jego natura jest bardzo wrażliwa i czuła, co odnosi sięzarówno do ciała, jak i duszy. Wewnętrznie skłonny jest do czystości, amimo to w życiu ma wiele do czynienia z najróżnorodniejszymi pokusami.Dzieje się to po części dzięki życiu, jakie zmuszony jest prowadzić - wzwiązku z jego interesami i przedsięwzięciami. Ma on doskonałe pomysłyi zręcznie potrafi je wcielać w czyn. Dobry mówca - potrafi równieżzręcznie wyrażać swe myśli piórem. Zdolny pośrednik - zazwyczaj mastosunki w sferach najwyższych. Potrafi umiejętnie prowadzić rokowaniai pertraktacje, odznaczając się przy tym swymi zdolnościamidyplomatycznymi. Lubi ostentację i wspaniałe występy. Troszczy sięwielce o kwestie materialne. Naprzód oblicza koszta każdej sprawy, jestprzewidujący i dąży do tego, aby każde przedsięwzięcie opłacało mu sięjak najlepiej. Pragnąłby zdobyć bogactwo jak najprostszymi środkami -nie wysilając się zbytnio. Przywiązany do pieniędzy, nierzadko jestzamożny, a zdobycie majątku przychodzi mu istotnie dość łatwo. Jegotransakcje finansowe uwieńczy powodzenie, a spekulacje najczęściejbywają udane. Trzeba dodać, że dzięki jego wrażliwości otoczeniewywiera nań silny wpływ, a krewni zazwyczaj dążą do tego, aby goopanować.

 

 

Imieniny


28 Września 2020
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Jan, Laurencjusz,
Wawrzyniec, Luba,
Lubosza, Marek,
Nikita, Salomon,
Sylwin, Wacław,
Wacława, Więcesław
Do końca roku zostało 95 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 7 gościFazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->