Cytat Dnia


Klasyka to książki, które każdy chciałby zanać ale nik nie chce ich czytać.
Warto przeczytać


KLAUDIA 


13 Czerwca 


Kacper 


MAGDA 


25 Sierpnia 


 
14 Września

Mniej ma skłonności do prowadzenia życia aktywnego a raczej wykazujetendencję do zamknięcia się w sobie, spokojnych rozmyślań, badań istudiów. Pragnie on nieraz być założycielem jakiejś nowej filozofii ichciałby stanowić epokę w życiu społeczeństwa. Istotnie udaje mu sięzaciekawić swe

  otoczenie i dzięki swym zdolnościom nieraz cieszy sięuznaniem i zbiera aplauzy publiczne. Inni ludzie chętnie patrzą nańjako na swego kierownika - dopomagającego im w rozwoju umysłowym lubduchowym. Jego zdolności analityczne są wybitne. Bada każdą rzecz jaknajstaranniej, klasyfikuje, wyodrębnia, szereguje w systemy i od razudostrzega je) potencjalną wartość. Mózg jego pracuje równie sprawniejak i ręce, wykazując wielką aktywność w najdrobniejszych szczegółach.Zdolny do wzruszeń jest wiernym przyjacielem. O swe dzieci troszczy sięniezwykle i potrafi być jak najlepszym ojcem lub matką. Doskonaleopowiada różne historie i może zostać zdolnym powieścio-pisarzem. Ma wsobie dużo spokojnej siły - poddany jest jednak zakusom zmysłowości.Wady. Zamiłowany w użyciu, zmysłowy - wrażliwy jest na pochlebstwo.Dzięki jego próżności - łatwo przychodzi pochlebcom sprowadzić go nabezdroża, gdzie czyha nań niebezpieczeństwo upadku. Podlega bowiemróżnym złudzeniom i łatwo jest go w błąd wprowadzić. Drażliwy, gniewny,dysharmonijny, zmysłowy - wywołuje nierzadko zamieszanie. W miłościmoże być narażonym na niezgodę, przykrości a nawet może mu grozić wzwiązku z osobami płci odmiennej większe niebezpieczeństwo. Do czegopowinien dążyć? Przede wszystkim do opanowania swych zmysłowychinstynktów. O ile bowiem nie potrafi rozwinąć w sobie siły moralnej inie uda mu się zapanować nad swymi namiętnościami - może zostaćnarażony na przykrości życiowe a jego dobra sława może przy tymucierpieć. To samo odnosi się również i do kobiety urodzonej dzisiajoraz jej stosunku do mężczyzn.

 

 

Imieniny


3 Grudnia 2020
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Franciszek, Kasjan,
Ksawery, Lucjusz,
Unimir
Do końca roku zostało 29 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->